Přejít na výpis diskuzí

Devon Bostick

OSOBNOST 4.9.2011 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s klukama kteří se tadyk napsaly jako že jsou gayeove tak to byla jenom sranda vsadily jsme se o 100kc kdyz to tam napisem..... prominte nám
  • ne dělám si srandu jsem Marek Opluštil.adresu jsem si vymislel jsemz Prahy a to telefonní číslo je úplná kravina vymysl jak prase. Hrhm.. TaKŽE MAM HOLKU A CHODIME SPOLU UZ ROK A NECO... NEJSEM GAY A NIKDY NEBUDU TAKZE KLUCI v klidku!!!!! *8* *8* *8* *4*
  • pospeste si kluci
  • vy jste taky teplousi tak fajn taky se představim jsem marek teply a jsem taky gay je mi 12let a bydlim v blansku mam tyrkysove oci kratke hnede vlasy vysokou úpostavu a vymakane telo moje tel.cislo je 157 254 681 tak at mi naky kluk zavola jestli ma zajem mnel jsem uz hodne kluku ale s jednim nam to vydrzelo 3 mesice a vcera se se mnou rozesel kvuli jinymu klukovy hodne jsem brecel. tak mi zavolejte a doufam ze nam to spolu vydrzy hodne dlouho pardon za ty chyby jaem rozruseny a nadrzeny :DDD
  • ja ho taky miluju uplne s tebou souhlasim s tim onamovanim uplne ho zeru ale hrozne moc je hrozne sexy....!!!!!§§§§§§ *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • miluji tě jsi tak sexy ikdyž jsem chlap nevadí mi to ze jsem gay stejně tě miluji a ve filmu deník malého poseroutky 1 jak si tam polonahatý jen bez trička stáhl jsem kalhoty a no... prostě jsem musel no.. ouuu milačku muj........ *14* *14* *14* *14*
  • Hendrie Holmfie mám toho herce a producenta je můj kluk co hraje deník malého poseroutky je oc boži v křsním jmeném Rodrick Heffley krásně jsi zpival tu mioji písničku od justina biebera jen jsi Sympatickej mám tě moc ráda holka jsem já Hendrlie Holmfie že hraješ dobrích filmech že se povidáš sám ze sebe mit srandu děkuju tady Hendrlie Holmfie miluji.tě lásko až budeš hezky se mě tvůj usměv že ty mě koukaš a já taky na tebe Zláto Ahoj hallo sorry kissing whetr love finesh Hrendrie Holmfie *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je to kanaďan, ale tak...třeba to příště vyjde ;) :D
  • si tak sexy *14* *14*
  • demisalvatore
    Láska♥

    Úžasný herec, který mě ohromil ve všech filmech co jsem s ním viděla. Nejraději ho mám ve filmech "Diary of a Wimpy Kid" jako Rodricka. Dále v "The Entitled" jako Deana, "Survival of the Dead" a samozřejmě v "The 100" kde je jako Jasper zároveň i moji nejoblíbenější postavou. Jeho tweety k The 100 mě vždy rozsekají smíchy a co si budeme povídat, je to slaďoušek.

    Team Bostick!♥
  • On je boží *14* *14* *14* *14* *14*
  • Happy birthday Devon
  • Vše nej.. *14* *15*
  • ani néééééééé *6* *4* *15*
  • Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14* tututu86K
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* je muj
  • on je fakt sexy *14* miluju ho *14*
  • tenhle je uplne nejkrasnejsi na svete fakt ho miluju *14* *14* *14*
    proc vsichni tak sexy klucííí jsou anglicani *9* *9* *13*
  • *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit