Přejít na výpis diskuzí

Didier Drogba

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • didi sy promě si nejlepší fodbalista
  • nejlepší je drogba 100golů dá nejlepší je drogba *14* *4* promě je nejlepší hráč drogbáááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* nejlepšíííííí je drogba
  • Re: Re: Re:

    drogba je supr borec nejvetší máte fifa album mám jeho nalepku 12 *14* *14* *14* *14* *1* *1* *5* *15* *3*
  • Re: Nejsem jediná ;)

    nejsi jedina jsem stebou a mas velikou parvdu *4* *4* *4*
  • Nejsem jediná ;)

    Koukám že nejsem jediná která zbožnuje Didiera Drogbu .. sohlasím se všemi je to nejlepšéí hráč nacelím světě které ho jsem kdy poznala... bylo by mi strašnou ctí ho poznao osobně.. ani by to možná nešlo protože bych tam asi omdlela.. a můj největší sen je jet na stamford bridge na zápas chelsea.. a vidět celou chelsea v akci... Hrozně fandím chelsea a didier je muj nejoblíbenější hráč.. a nikdo nikdo na něj nemá... *3*
  • fodbal

    NEJLEPŠÍ I NEJ PRO MĚ A BRÁCHU VYHRAJOU JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO *5* *5* *5* *4* *4* *4* *14* *14* *5* *5* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *4* *4*
  • pomoc

    dobrej hráč! *13* *4* *4* *4* *4*
  • footballer

    best

    Didi is best footballer *3* *3* *3*
  • byli by jsme

    dobra utocna dvojice,jo,ale aby hral za klobasu a parek,to asi ne
  • drogba i love you

    Didier Drogba je ten naj najkrajší muž na celom svete a ja som do neho blazonivo zalubená cmukk cmukk *14* *14* *4* *14*
  • hmm

    Je proste neuveritelnej,a to nejsem zrovna fanda Chelsea!Vynikajici hrac,doufam ze mu forma vydrzi, i kdyz ted je vlastne zranenej
  • drogba

    didier je nejlepsi fotbalovy hrac na celem svete a i kdyz uz neni nejmladsi tak hraje lip nez jakykoli mlady hrac. TITO is the BEST *14*
    Az odejde z chelsea on a Frank Lanpard tak Chelsea klesne na dno tabulky *9* *9*
  • Beeest

    Drogba je nejlepsi hrac na celem svete..proste nikdo neni bestovnejsi nez Drogba!!!!Je proste BEEEEST UPE NEJVIIC!!!!!! *3*
  • Chvála!

    Drogba je ten nejky hráč kterého znám. Bez něho je Chelsea úpa v háji! *14* *15*
  • Re: Re:

    prosim daj cislo tellefone number pliz
    *4*
  • Re:

    seš bos ja te miluji mi največši sen je potkat se stebov dal by sem zato všechno *4*
  • milacekkkk

    je to ten nejhezci a nejlepsi hrac na svete a moooooooooooooccccccccc ho miluju. mamho mocinkyyy rada a chelsea hodne pomohl doufam ze chelsea vyhraje titul. mtr *14* *1*
  • *14* I love you Didiere!!! *14*
  • Didier je ten nejlepší hráč jakého mohla Chelsea koupit. Je to kus!!!!!!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit