Přejít na výpis diskuzí

Diego Luna

OSOBNOST 31.12.2006 
329 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diego

    *14* On je nejvííc dokonalý *14* ...Já ho chcuuu *14* i láááf youu *14* *14* *14* ... *14* Miluju hoo *14*
  • Njn x( x)

    Jo souhlasíím s vámi je mooc moooc krásnej a aupe nej je v hříšnym tanci tam je upe krasnej nej prostě!!! CHtěla bych ses s ním setkat ale tak to je hodne malá pravdepodobnost x((!!! Ale on je mooc pecka uk a mooc sexy boy prostě celej je upe na jedničku !!!!!!!!!! *14* *14* *14* *3*
    Luf U DiEgO
  • jeeeeeeee

    je krasny!! chjo!!!ja ho cuuu :'( xD *14*
  • Pro Diega

    Kazdej ho chce,ale nikdo ho dostat nemůže.Je krásnej a kazdej ho miluje,ale on miluje svou zenu.To je ten problém.Nikomu to vadit nemůže protoze je stastnej.Nikomu do toho nebudu kecat,kazdy ma svy predstavy,vsichni mu muzou fandit.Mam te rada. *4* *4* *4*
  • Diego

    I LOVEEEEEEEEEEEEEEEEE YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU U! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Diego

    Diego write me please,i love you:Vendasyslova@seznam.cz
    My name is Veronic.bye bye and write me please please please *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
    • Re: Diego

      Hi Veronic. I will reading your latter. Thank you, but I'm not free. Bye *3*
  • Diego

    Prosím,ať mě napíše,umím anglicky takze se s nim domluvím,můj e-mail:Vendasyslova@seznam.cz Dekuju moc, a ať nezapomene,moc moc moc........ho miluju,ani neví jak.ať mi prosiiiiiiiim napíše.dekuju *4* *4* *4* *4* *4*
  • Pro Diega

    Miluju ho,je skvělej.Nikdy sem neviděla lepšího herce než je Diego,chtěla bych ho někdy vidět na vlastní oči.I love you Diego!!!!!!!!! *14* *14* *14* *4* Seš skvělej a doufám že budeš celej život!pro mě určitě!Bye-bye
  • kiminek

    ........................

    Diego je prostě k sežrání..je krásnej...strašně se mi líbí a uplně nejvíc sexy je v hříšnym tanci... :-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • AnIcZsQa

    Diego Luna je proste k sezrani a je hrozne moc sexy...proste je k sezrani....miluju te

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit