Přejít na výpis diskuzí

Dieter Bohlen

OSOBNOST 8.12.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Nové CD

    Ano ve Zlíně byla pobočka a vedla ji Hana Košábková.Znal sem ji osobně.Kdepak je jí konec?
  • Re: Re: Re: Nové CD

    Zdravím Petře, do Jasova jsem byl zván,ale nejel jsem, mám ale schovanou korensp. s Marcelkou H., rád jí pročítám a vzpomínám, byla dobrá, jak se starala o Fanklub, měla také spolupracovnici asi ve Zlíně! Třeba se ozve! Ahoj Martin.
  • Re: Re: Nové CD

    Ahoj Martine.Taky jsem byl členem fanklubu a psal jsem si s Marcelkou.V roce 1992 jsem byl na setkání v Jasově.Byl si tam taky?Jinak tě zvu na fórum Dietera na Seznamu na "Lidech".Je nás tam málo *9* a spíše Thomasovci.Čau Petr
  • Re: Re: Všechno nejlepší!!!

    je mi to trapný Filipe.
  • Pozvání

    Zdravím.Chtěl bych pozvat všechny fanoušky Dietera Bohlena na stejnojmenné fórum na Seznamu...na Lidech.Srdečně Vás zvu a těším se na Vás.Pro uživatele Kršku...byl jsem také ve fanklubu Dietera *3* .http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=86824
  • Re: Všechno nejlepší!!!

    No vidíš, já chodím na jinou diskuzi o DB a i když se tam probírá každý prd, tak na tohle si tam nikdo nevzpoměl *9*
  • Všechno nejlepší!!!

    Všechno nejlepší k narozeninám!!!!!
    Happy Birthday,Dieter!!!!
    Wish you all the best!!!! *4*
  • Fanoušci

    Mám dotaz pro fandy Blue Systemu,nemá náhodou někdo z vás tušení,co je s Achimem Vogelem,kytaristou BS?Nějakou zprávu nebo nedej bože kontakt?
  • Re: Nové CD

    Sleduji oba od r.1987, mám všechny desky,CD, DVD- velice mě též pomáhají pro duševní klid, psal jsem si a byl jsem členem fanklubu , který vedla Marcelka Halass, po rozdělění našich zemí nemám kontakt na ní. Dieter B. je členem poroty při fakt.X, jako třeba u nás Osvald- hledání talentů v NSR. Zdravím Martin
  • Re: dvd

    Ahoj, vyšlo dvd,asi před 2.léty-Modern Talking- THE FINAL ALBUM -THE STORY OF SUCCESS. Je to zpracováno z mladých let , pokračuje až do součastnosti, kdy opět se in
    terp dali dohromady. *3* Dá se objednat!!!
  • Re: Re: dvd

    Letos zatím pouze Jedno album s Mark Medlock & D.B. a jedno sólo pro Marka. Nějak se poslední dobou příliš poflakuje po Malorce... Já spíše poslední dobou sháním jeho mixy. Teď jsem objevil Lyndu (jakási hvězdička z větnamu) - její verze m.t. jsou zajímavé.
  • Thomas

    Hallo!
    Zdravím vsechny Fanousky MT-Thomase a Dietera. Thomas je moc prima clovek.Znám se s nim už leta. Pochazim z Koblenz a ted ziji v Ceske republice. *3*
  • Re: dvd

    Taky mám ráda hudbu okolo Dietra a Thomase a škoda že jsem od nich dlouho nic nového neslyšela.
  • Re: Re: Nové CD

    no, když nebyl ještě rozšířený net, byl tady dopisový fanclub Dietera Bohlena.Vedla ho Marcelka Halasz z Jasova na Slovensku.Zbylo mi po té době dost kazet, teď si ho poslechnu dost málo, přeorintoval jsem se na tvrdší hudbu. *5*
  • Re: dvd

    Ahoj. Neznáš nikoho, komu se Mt líbí? Back for good u nás prodali 130 000 kusů - někdo se přeci najít musí :)
    Co se týče Bs, 1990 měli videokolekci (k dispozici pouze na videokazetě) All around the world. Poté nic - k Lucifer, Déjá vu, Romeo & Juliet dokonce ani neexistuje video.
  • dvd

    Zdravim všechny kteři chodi na tyto stránky shanim dvd M.Talking ale i Thomase a Dietra i B.System klipy,koncerty uplně vše co se jich tyče.Dále něhoko kdo by si chtěl dopisovat emaily.Neznám nikoho komu se tato skupina libi..... *3*
  • Re: Nové CD

    Kdo je ten druhý fanda? Reaguji na jméno.wasch? Jamo *4* *4* *3* *3*
  • Nové CD

    Jsem od roku 1985 (1981)velikou fanynkou a láska
    k Dieterovi a Thomasovi ,mi v životě byla né malou oporou,a to ne jenom tehdy ,ale i nyní.
    Nejvíce mi ,však vadí,že mi unikají ty nejjjj...novější informace.
    Jinak sháním co nejvíce DVD,ještě z Blue Systemu ,apod.
    Dieter a Thomas stále budou Ti nejj
    Pa Monika Janoušková Klatovy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit