Přejít na výpis diskuzí

Dima Bilan

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oelli
    Happy birthday!!! *4*
  • mys

    odkaz samozřejmě dohromady, bez mezery ;)

    myspace.com/dimabilanczechrep ublic
  • myspace

    Všichni fanoušci skvělého pana Bilana :D sem!
    http://www.myspace.com/dimabilancze chrepublic

    pokud máte myspace, neváhejte a přidejte se do české podpory tohodle úžasného zpěváka ;)
  • dimuška)

    oni nevijou jenom kecaji...ani ju jeste nepozadal...a dimča by se urco zenit nechtel a hold takovej urco ne tak zatim) *14*
  • katie011

    plz

    kde je napisane ze sa bude zenit? si to cem precitat .. odkal to vete?plz
    • koldunka

      Re: plz

      Ahoj,no odkaz kde je ten článek o tom že se Dima Bilan bude ženit nemám *4* ale mám fotku jak jsou Dima a ta holka u sebe *14* .
  • neee

    hej lidi je to pravda ze se dimuška bude zenit?? *9*
    • koldunka

      Re: neee

      jj Dima Bilan se opravdu bude ženit! jo mě to taky pěkně sere! *9*
    • Re: neee

      DA!!! ME SE ŽJENIT ,NO JEŠTE NJENI JASNE KDY JSE BUDJE ŽJENIT, NO MA SI BRAT LENU KULEČKU!
  • kuraimo

    ESC 2009

    wow!!! začátek ESC byl teda sqwělej!!! fakt úúúúža!!! mno... :D myslím, že Dima tam z ESC zpíval nejlíp, ikdyž nesoutěží :D
  • eurovision 2009

    nevíte někdo kdo bude v letošní eurovision reprezentovat rusko?
    • Re: eurovision 2009

      Za Rusko půjde Anastasia Prichodko s písní "Mamo".
    • Re: eurovision 2009

      Rusko ještě svého reprezentanta pro rok 2009 nevybralo. Ale slyšela jsem, že prý jestli nedorazí Jevgenij Pluščenko a Edvin MArton, tak Bilan bude bruslit sám. A chystá se prý i létání nad sálem........
      *7*
  • eevik3

    Dimča teplej neni!!!!!!!

    Lidi chapete Dima Bilan neni teplej,bude se i ženit a teplej neni !!!!!!!!to je asi jako kdyby o vas nekdo řikal že vy co to sem pišete že je teplej ,tak by nekdo o vas řikal že ste teply asi by vas to taky moc nepotešilo,co?tak laskave neroznašejte drby že je Viktor Nikolajevič Belan teplej!!!!!!!!!!!!
  • dimuška....

    Dima je super zpěvák no a co tak je teplej i když by to do rusáka nikdo neřekl... ale stejně je lepší Sergey i když je asik taky teplej..... *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit