Přejít na výpis diskuzí

Dita Zábranská

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dokonalé

    Opět jsem se podíval na film Proměny. Vaše role je dokonale provedená. Jakobyste to zažila, ty neshody mezi dětmi a rodiči. Je to smutné. A najít po letech společnou řeč, to je umění. Tahle role Vám seděla na 1 s hvězdičkou. Držte se takových rolí, kde jde o hodně. Držte se rolí těžkých a hlubokých. Nebývá to lehké se s takovou rolí srovnat, ale stojí to za to. Film Proměny už mám ve své sbírce. Je krásný díky Vám. P. *14*
  • Uau

    Spolupracovnice a skvělá holka.Vydrž s námi co nejdíl *3*
  • Raději nic

    Co o ní říct???Herečka možná dobrá, ale leze cizím holkám do zelí a přebírá kluky...
    • a tohle sem patří??

      No tohle sem snad nepatří pane NIKDO. Ubohost se takhle vyjádřit a neumět se pod to podepsat. Co takhle zkusit jí to do očí???
    • Re: Raději nic

      Tak to by me zajimalo ktera idiotska bestie, diky bohu stydici se za sve jmeno, je schopna neco tak zakerneho napsat. Dita je skvela holka, ktere preji moc stesti do budoucna.
  • Jen to nej...

    Dito,přeji ti moc hodných lidí kolem sebe,v naší práci to je sakra důležié.Držím pěsti!!!jirka černý
    • Re: Jen to nej...

      *15* česká kinematografie
  • :-)

    Dituska je moje slunicko, je chytra, mila a inteligentni, vi co chce a jde si za svym...je prima a vse rekne na rovinu,tuto vlastnost u ni miluju!Moc ji uspech preju a verim ze o ni jeste hooodne uslysime *3*
    • Re: :-)

      souhlas, souhlas, souhlas *14* *3*
  • Jasne

    Nejak tady chybi , ze dela "v prazskym bordelu" ..na Vaclavaku
    • zablokovat

      Závist někdy nezná mezí. Některé příspěvky bych asi zablokoval. *16* *13*
  • Není to sestra,ale máma:-) *1*
  • Sice Ditu Zábranskou neznám osobně,ale její sestru Alici Zábranskou znám dobře!!Učí mě totiž zpěv a je to ředitelka základní umělecké školy. *1* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit