Přejít na výpis diskuzí

Dominic Howard

OSOBNOST 26.2.2008 20:23
10 příspěvků

Dominic James Howard, zkráceně jen Dom Howard je bubeník britské alternativní rockové skupiny Muse. Dom Howard se narodil ve městě Stockport nedaleko Manchesteru v severní Anglii. V osmi letech se s rodinou přestěhoval do jihoanglického hrabství Devon do malého městečka Teignmouth. Když mu bylo přibližně jedenáct let, uslyšel hrát školní jazzovou kapelu, která ho uchvátila natolik, že začal hrát na bicí. Dominicova první kapela na škole se jmenovala Carnage Mayhem. Později se Dom seznámil s tehdy čtrnáctiletým Matthewem Bellamym, který ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky němu hraju na bicí a hraju v kapele.. otevřel mi oči.:D
    Nejlepší bubeník co znám. Pro mě bude vždycky jeden z těch nejvíc nej!:) :D *14* *14*
  • clen genialnich Muse! Dobrej bubenik
  • javakik
    Za 6 dní má Dom narozeniny...Tak dopředu vše nej,ať jsi stejně krásný a talentovaný!! Vše nej ;) :D WE ♥ YOU!!!
  • javakik
    I ♥ DOMMIE!!... *14* *14*
  • javakik

Životopis

Už bylo načase změnit životopis,tak jsem zaslala lepší úpravu jrho životopisu :)
  • Eh :D

Docela odfláknutý bio, dost chyb a netušim kdo mu chudákovi vymyslel tu filmografii a vůbec to, že je herec *1*
    • sasulka17

Re: Eh :D

no dovol toto XD .. Bio napiš ... budu ráda ... já jsem rychle napsala to nejdůležitější a dál jsem se nestarala moc xD ...
      • sasulka17

Re: Re: Eh :D

jinak: ta filmografie mě též štve .. ale už nemaj alespoň napsané že je herec =o) ... už to přepsali ale good xD
  • sasulka17

Hej

mno jako ten životopis a milion dalších věcí jsem sem dala já ... je to socela nefér to tam nenapsat .. (obě videa ... fota)
    • sasulka17

Re: Hej

xDD to už je jedno ... hlavně že to tam je xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit