Přejít na výpis diskuzí

Dominik Feri

OSOBNOST 26.10.2017 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když to někdy sleduji, je to poskok Kalouskův, který přejímá jeho názory.
  • Bože,jaká je to osobnost taková čer.á tlama.Topka odešla ze sálu při inaguraci.A sedí v restauraci u Černého vola,holt voli sedí u vola.To si vybrali správně..... *1* *1* *1*
  • Fuj to je ale strašidlo ..Moje děti říkají,tati v tel... je BUBÁK!!!! já se bojím *1* *1* *1*
  • Je vidět, že je třeba výrazně zvýšit minimální věk politiků.jinak tam budou samá takováhle ucha.
  • V té TOPce už jsou tak zoufalí, že je musí prezentovt toto individuum a to si ještě říká politik, a to se tu bude množit?
  • Takový šašek,kterého ještě nedávno nikdo neznal ted bude kecat do politiky a to jen kvůli lidem z Prahy ,kterým je tak 18-22 let. Jen ti mohli vykroužkovat takovou obludu až do sněmovny.
  • Ozaj, Dominik, ty jsi zmutovaná Angela Dawisová?
  • Dominiku, když jdeš do sněmovny, odevzdáváš v šatně luk a foukačku otrávených šípů?
  • Takový kozom.d a myslí si že sežral moudrost světa.Takové hova.o z Topky.Jeho mentor bude Kalousek no to mně podrž.Vypráskat ho bičem na velbloudy.... *1* *1* *1*
  • Pane bože to je strašidlo! To už je provokace jako krááva toto! Táhni do pouště když chceš pomáhat negramotům, ty osle z Teplic! Pro tebe a tobě podobným na cestě do Evropy by bylo nejtepleji v oslu! Ale vy raději mladé Bílé krásné slečny! A co velbloudi? Tam je taky teplo!
  • Jenom nechápu proč je v rubrice "osobnosti a celebrity" To je dehonestace této rubriky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit