Přejít na výpis diskuzí

Dominik Hašek

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sissul

    Nej. brankář

    Pro mě je Hašek velký brankářský vzor. Sama chytám, no momentálně ne, protože moje koleno je v naprostém háji, ale jednou se do branky třeba ještě postavím... :-D Dominátor je prostě skvělý brankář a jeho >> konec << jen tak nestrávím no. #39!!! *3*
  • dominator

    Dominator(dominik hašek)byl je a bude nejlepším golmanem na světě a neuražejteho!!!končím
  • Dominátor

    Cau Domco.Predevsim bych tě chtěl poblahopřát k tvým výkonům v Ottawě. Jseš skvělý.A když si vzpomenu na tvý výkony v Naganu98 tak mi jde i ted mráz po zádech.Moc Vám přeju, aby vám dobře dopadla Olimpiáda v Turíně.Chytej a vše vyhrajem.Ty určitě bys chytal výborně.Hodně zdraví a štěstí v hokeji Ti přeje Tvůj velký fanoušek.A prosim Tě napiš mi.Cau.
  • Bože bože Martine!!! Chceš nekoho učit pravopis a napíšeš "ozvy se mi"!!!!! To asi nebudeš ten nejlepší adept na pravopisnou výuku.Tam patří měkké i.
  • Přání k narozeninám

    Dominiku, přeji všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hodně štěstí, zdraví... a mnoho sportovních úspěchů *3* *14* *5* *4*
  • Básničky

    Samý vtip a samá sranda, prý je s ním děsná švanda. Kdo to je? šašek? Ne,Dominik Hašek. Domínku,Domínku, co Ti dáme do vínku? Nakopem Tě do pr.... a to bude asi celé. *1* *3* *16*
  • Bezda

    Co je to věk???to je pouha formalita na papire hlavne zalazi jak se na to citi a kdyz se na to prece citi proc končit..hokej není zamestnaní v kterem musis koncit v nakem urcitem veku je jedno kolik mu je a kdyz na treninkach dre jak hasek nechapu proc koncit.Ve čtvrtek jej musel Jim Bedard (trenér brankářů vyhánět z ledu, jak se poctivě připravoval na to, že by mohl nastoupit
  • Dominátor *5*
  • tiboek

    jotojsemja
  • Filipe, kdyby chtěl chytat jako ten MIKOLÁŠ - takby se musel Dominik naučit parádní fotbalové robinzonády. A na to je už Dominik starej. Ať jde raději do důchodu ... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit