Přejít na výpis diskuzí

Dominika Mirgová

OSOBNOST 25.11.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepšé k narozeninám :-) A veselé Vánoce
  • anna.lacikova.7
    jsi božii spěvačka to se nesměni *4* *4* *4* *4* *4*
  • O deň neskôr ale predsa ! Všetko najlepšie k narodeninám *4* *1* A Veselé Vianoce :-)
  • mas dobre pesnicki ale rob lepsie fotki lebo na niektorich si spatna ber to ako radu odomna ale mam ta rada nic v zlom hi *15*
  • kika.14

    vseeetko najjj

    vsetko najlepsieee domčaaa a hlavne aby si staaale robila takuuu super hudbicku ako teras *1* *1*
  • super

    mno domca je super baba znam ju osobne a sme dobre kamosky mam ta mocinko rada dominika muck *14*
    • Re: super

      Ahoj Beat jsem majitelem jedne hudebni spolecnosti a mel bych zejam aby Dominika Mirgova pro nas zpivala mame podespanou smlouvu s tv ockem. Mame jeden probel a to ze nemuzem sehnat kontakt na Dominiku a tak zadam tebe o pomoc kontakt na me je 722790770 s pozdravem ross
      • Re: Re: super

        oo TOHLE SEM TI UVERILA!!! NO AK SI TO MYSIS TAK SES PICA!!! KAZDY KTO SA VOLA DOMINIKA NECH MI TOHLE KOMENTUJE PLLS! ja miluji vsechny Domciky a rada si popsem!!! mogojka@azet.cz *15*
        • čo hovoriš na dominiku mirgovu a mimochodom nieje P..A
          ale ty takže sa neozivaj
  • The BEST

    Dominika has the best voice in all Superstar on the world...No comment.She is my SuperStar. Good luck!!!I love her... *14* *3* *4*
  • jééééééééééééé

    ona se narodila stejný datum ale jinej rok *14*
  • super

    Domča se umí pohybovat skvěle zpívat jen asi trochu zpychla ale jinak je to super stár(alespoň pro mě když nevyhrála)jinak slovenské superstár je lepší než ta naše česká *14* *14* *15* *1*
    • Re: super

      teda..neviem kto je vaša česká superstar ale domča je fakt sqelá. Vierka už padla ku dnu.. ešte ani základnú školu nemá dokončenú. domča to mala vyhrať. ked u nás bola koncertovať thak to bol fakt úspech :P
    • Re: super

      Nieje zasa tak milá ........... *13*
      • Re: Re: super

        ahoj domca prepac za pravopis ale zabudla som pisat po slovensky pretoze som uz 3 roky v anglicku.... how are you? *13* im not feel good... you understand english?
        okey idem na vec... preco si taka zmija a preberas mojej sesternice ksefty pojdem na to slovensko a cele vlasy ti vitrham.... ja viem ze vierka nemala financtne na to ale taka zmija si nemusela bit ze si jej to prebrala ja bi som to nikdy nespravila ti mackica mackava ved ani spievat nevies a kces sa frajerovat ze uz ti si v lets dens ved iba na plej bek spievas a ked mas visove visky spievat tak tak hadze na zem tak si nemisli ze ti nato mas lebo vierka je ovela lepsia ako ti tak sa nevistavej ze ti si dakto lebo si iba obicaja macka ktora sa sa dostala do les dens a preto si tam lebo vierka spravila vela chybi ale nie jej vinov ale jej otcovov vinov tak sa nedorabaj ze ti si najlepsia lebo spievas tak ako ked moj pes skuvina... zatial koncim a nehnevaj sa ale co mam na jaziku tak to mam na srdcy a este ma pudes pocut tak sa tes na mna jeto tvoje osudova chyba a ak ma nepoznas tak sa spitaj vierky kto som bay bay fuckynk bitch ................. *15* *5* *1* *1* *16* *8*
        • Re: Re: Re: super

          mila moja dominika neni zmija po 1 je moj idol a mam ju strasen rada a poynam sa s nou osobne a po 2 nechcem urayat vierku ale neni sikovna tak CD nemalaa *1* *1*
        • Re: Re: Re: super

          *7* *3* *16* *1* *9* *10* *14*
        • Re: Re: Re: super

          a myslíš že vierka nespieva na plejback ??????????
        • Re: Re: Re: super

          ahojte vsetci tak ako uz ste si precitali moj prispevok? tak sa majte a kto suhlasi tak odpiste *4* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit