Přejít na výpis diskuzí

Donnie Yen

OSOBNOST 24.10.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Donnie Yen

    Donnie Yen dle mého názoru se vyrovná každémukoliv. Jelikož je to velice charismatický muž, který exeluje svýmu briliantními jak hereckýmu tak tuze bojovými schopnostmi. Skoro každý jeho film stojí za zhlédnutí, po kterém budete mít dobrý pocit, jež jste se na něj koukli. Nebot' jeho filmy nikoho nenechají chladnými a já, jakožto žena, která se jako jedna z mála vyznám v bojovkách a vše s tím spjato s jistotou chci říci, dle mého názoru (nemusíte souhlasit, ale nikoli se nenechám od mé polemizace odradit), že je mnohem silnější, než-li kdokoliv jiný. Vemte si, nemálokrát 'zmlátil' Jet Liho, nebo Jackieho Chana. Jde nemálo vidět, jakou tvrdou práci odpracoval, aby byl na této úrovni, jaké je. Mimochodem Kung-Fu je v překladu 'tvrdá práce'. Dále bych chtěla se zmínit, že by dle mého vidění položil na kolena i Tonyho Jaa. Pokud by chtěl i Samo Hunga Kam-Bo, Bolo Yeunga .. Podle mě se může rovnat jedině s Bruce Lee. A či by vyhrál Bruce Lee, to by bylo vskutku jedno. Donnie je macho. Který se jen tak neokouká, nebot' umí nespočet bojových stylů, v každém filmu použije jiné. Je jedinečný. Tony Jaa už se okoukal, nejen mizivími hereckými výkony, filmy přes jedno kopyto, kdež se jedná jen o slony a dělá ty stejné kopy a údery. vyskočí na člověka, lokýtek. Bum a bác. Ale i jeho mám ráda. Mám všechny silně zdatné ráda. Ale Donnieho zbožnuji.
    • A co Scott Adkins ? *3*
    • Re: Donnie Yen

      pro mě je donnie taky nejlepší. S jistotou můžu říct, že je lepší než bruce lee. čiší z něj klid, vyrovnanost a nepůsobí tak "namachrovaně" jako bruce...
      • Re: Re: Donnie Yen

        lepsi nez bruce lee..?,,.je velmi dobry,,ale na bruce nema nikdo,,a dlouho mit nebude,..on byl jedinecny,,.na prvni pohled.
        • Re: Re: Re: Donnie Yen

          donnie je a bude zastupovat bruce leeho je nejlepsi spicka bojovich umeni, je vsechno. jeto muj idol proste ma muj sty chci mit jeho usmev chci umet vse co on. jeto pro me pan Donnie Yen
        • Re: Re: Re: Donnie Yen

          to bych tedy řekl že na svého učitele ip mana nemá ještě zdaleka
  • Můj názor je takový,že Bruce byl nej na svou dobu a Donnie na naší,kdyby se oba mohli střetnout,myslím,že ,,maličko,, navrch by měl Donnie,ale je to je tou dobrou a časem,vše se zlepšuje a i bojové umění.
  • Donnie yen je muj nejlepsi herec jeho nejlepsi film je Ip man 1 podle skutecne odalosti ucil aji bruce lee to je prostew bomba *8*
  • Vzdyt tihle Cinani jsou si podobni jak vejce vejci. Vsichni sikmooki, kdo to ma rozeznat? *1* *1* *1*
  • in you love donny *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • in love you *14*
  • *14* donnie je prostě dokonalej jak v herectví tak v bojovem umění opravdu se jen tak neokouká.....je charismatický, krásný,a myslím si že i v osobním životě je velmy dobrý člověk to se pozná..mám ráda všechny jeho filmy dokažu se unich nazlobit ale i zasmat super... diky donnie že jsi *14* *14*
  • jeto nejlepsi bojovnik kteryho znam ma styl jeto borec jeto zabijak vsech dob. ma tak neuveritelny bile zuby jeto muj idol od malicka a porad bude. kdyby to byl mj otec budu snim porad. kdekoliv. *1*
  • nevim jak vy vsichni ale ja s nim moc filmu nevidel pac nejsou ke stazeni
  • je best of

    souhlasim s wama zensky je to nej maser

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit