Přejít na výpis diskuzí

Dove Cameron

OSOBNOST 7.12.2013 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dovelinko hodně moc se mě libis v každém video clipu pokaždé si je spivam a hodně se mě líbis na každé fotce jsi velmi pro mne nejkouzelnejsi jahůdkova vilou s kouzelnou hůlkou Dovelinko s pozdravem tvůj kouzelný princ a přítel z České Republiky Přemek.
  • je super, skvělá, milá a hrozně krásná. Je hodně talentovaná herečka a úžasná zpěvačka. Mam jí nejradši jako Liv Rooney, takovou kámošku jako ona bych si moc přála *3*
  • Dovelinko hodně se mě líbis poslouchám tvé skvěle video clipu a na každé fotce se mě hodně moc líbis jsi kouzelná vila s kouzelnou hůlkou která se mě moc líbis Dovelinko s pozdravem tvůj přítel z České Republiky Přemek.
  • Hodně moc se mě libis Dovelinko v každém video clipu a na všech fotkách jsi velmi roztomilá květinková kouzelná vila která se mě hodně moc líbis Dovelinko s pozdravem tvůj přítel z České Republiky Přemek
  • mam ji rada v serialu liv and maddie. ale spis jako maddie. *3*
  • Vsesicko nej!
    Az pojedu do ameriky s mym dvojcetem Verunkou doufame ze te tam uvidime Liv. Ja jsem uplne stejna jako Maddie a Verca jako Liv. Snad budeme dobre kamaradky!
    • Dove hraje dvojroli v Liv and Maddie.... *3*
    • Ale ona sa nevola Liv ale Dove
    • Vis ze liv a Meddie nie su dve ale iba jedna
  • Všechno nej k narozkám! (Mám te moc rádav Liv&Maddie)
  • Happy B-Day!
  • happy birsday *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • ahoj jsi moc dobrá ale trošku zlá bez urášky *1*
    • Jak zlá?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit