Přejít na výpis diskuzí

Dr. Dre

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aftermath

    Jo Dr.Dre to je největší borec hip-hopu a hlavně WEST COAST. Bez něj by Eminem, 50 Cent a mnoho dalších nebyli po světě tak známí. Album 2001 bylo fakt super. Četl jsem různý články o tom že Dre dělá na novém a asi i posledním albu s názvem DETOX. Ale pořád tam jsou nějaký odklady. Dre nejspíš čeká na tu nejlepší chvíli.
    • Re: Aftermath

      Jo... King of West Coast je ICE CUBE. Jo, Dre má zásluhy v postupech v kariérách hodně lidí... Ale prostě nebýt takových, jako 2pac, Mc.Hummer, Eazy-E, tak nikdo z dnešních pomalu není... Ale vem si, že Eminem, jako bÍlej dokázal 2x víc, než všichni černí...
      • icecube2

        Re: Re: Aftermath

        jo? eminem zažil válku gangu? eminem byl 9x střelenej že toho dokazal vic než černý? tak seš debil a nic neviš očernejch *13* *13* *13* *13* *13*
        • Re: Re: Re: Aftermath

          a nebol to 50 cent co bol postreleny???
          • to byl 50 cent !
    • Re: Aftermath

      ne ne kamo dost se pletes nejlepsi je snoop dogg ale dr dre je taky dobrej *5*
      • Re: Re: Aftermath

        ty se taky pletes *4* nejlepsi je Tupac *3*
        • Re: Re: Re: Aftermath

          Prostě všichni z rádia Los Santos z GTA:SA , ať je to Ice Cube, Snoop dogg, Dr. Dre, 2 pac, Cypress holl a co já ví co ještě *5* *5* *5* *5* *5*
  • Dr.Dre

    Cetla jsem v nakym casopise ze dreho syna nasli mrtveho v jeho byte bylo mu pouze 20let.chudak dre ten to taky nema lehky.
  • 14 letý děti to co tu píšete je obrovská ostuda...
  • vlastním jmeném Andre Young.

  • vlastním jménem Andre Young.

  • vlastním jménem Andre Young.

  • dre

    Dre je legenda a gangstr rapu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!§
  • narozky

    Vse nej dre si frajer *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit