Přejít na výpis diskuzí

Duffy

OSOBNOST 22.5.2008 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadá

  • LadyEll
    Všechno nejlepší k narozeninám :)
    P.S.taky mám dnes narozky :P
  • Já ji taky nesnášel a hodně hlavně kvůli písničce Mercy která se mi fakt nelíbí ale pak sem někde slyšel song Rockferry a ten se mi naopak líbil moc
    tak sem si koupil album Rockferry(deluxe edition) a názor na ni změnil má fakt dobrý písničky třeba I'm scared,Enough love,Distant dreamer kdybych si to album nekoupil tak bych tyhle písničky neznal a nesnášel ji dodneška
  • narodeniny

    ...Duffy a jej Mercy...prekrasna pesnicka...vsetko najlepsie k narodeninam...
  • Duffy

    Duffy je veliký talent a je to obyčejná nenamyšlená holka a má velmi dobrý hlas a písničky.Hold dle dizkuse zde , jsou na světě lidé , kteří neumí strávit úpěch jiného a vybíjejí si mindráky a hlavně závidí a pomlouvají. Vy , kteří tímto trpíte, že se někdo zviditelní a něčeho dosáhne, tak se jděte vyblbnout na jiné weby nebo blogy, protože nevíte vůbec o čem tady plácáte.
  • neo_ap

    Reakce

    Je pravda, že ta reklama jí nesedla. No, zkrátka trapas. Ale má specifický hlas, a to se mi líbí. S někým jiným si ji nespletete. A písničky má pěkné. Uvolňující. *4*
  • Každému co jeho jest

    Nemusí se líbit každému a co se jejího hlasu týče, pamatujete Janis Joplin - tak ta měla vychlastanej hlas a jak panečku zpívala. Duffy má hlas nakřáplej ale pěknek a umí s ním boží věci. Je opravdu dobrá!!!
  • ;-)

    Co lezete na její profil,když se vám nelíbí =) každý má jiný vkus ;-)
  • Re: hrůza

    souhlasim neznám horší zpěvačku než je ona ta reklama byla tak příšerná až sem fakt musela od televize pryč *16* *8*
  • Re: hlas...raci pomlcet=D

    to je právě na ní to vyjímečný, protože žádná zpěvačka nemá takovejhle hlas jako ona...
  • Re: Elik [elkazav@seznam.cz]

    Ty si holka, tak blbá že to snad ani neni možný!!! *16* Harry Potter je trapnej a už neí IN tak jako dřív. Ale Duffy je nová a In je. Myslim že to tě asi žere. Je vidět že si dost jednoduchej člověk, když jsem vytahuješ svůj zájem o Harryho a urážíš Duffy. *16* To dělaj jenom ubožáci. Já si říkám někomu se líbí to a mě zas tohle, proč bych měĺ někomu nadávat že poslouchá tohle, nebo že má rád tohle, když mě taky nikdo nenadává. Nenadávej jinejm a by může bejt všechno OK!!!! *16*
  • tak co sem lezete

    já nevim proč sem lezete když se vám nelíbí. nikdo vám jí nenutí a proč si jí vyhledáváte, když ji nemáte rádi *7* *13*
  • Re: CO TO MÁ BÝT?

    :D :D
    a) je z Anglie
    b) kdyby sis poslechla něco jiného než tu otřesnou komerční reklamu, kde zpívá vážně strašně, přijde mi to jako naschvál, tak bys asi měla objektivnější úsudek...zkus alespoň na youtube např. Stepping stone nebo Warwick avenue!
    Těšilo mně.
  • 8.ball.8

    Re: hrůza

    Ano! *4*
  • joey.jordison

    hrůza

    no když jsem viděl reklamu na coca-colu tak jsem myslel že se asi zblázním *9* ten song, to je něco strašnýho!!! ty vole.. ta Duffy má fakt příšernej hlas *9*
  • Neumí zpívat

    Duffy neumí zpívat....
    Kdo má rád Harryho Pottera je upe nej a nejlepší díl je Harry Potter a princ dvojí krve boží...
    Duffy hrůza !!!!
  • Neumí zpívat

    Duffy neumí zpívat....
    Kdo má rád Harryho Pottera je upe nej a nejlepší díl je Harry Potter a princ dvojí krve boží...
    Duffy hrůza !!!!
  • parket..a

    omg

    ježiši už se zklidnite...NIKDO vás nenutí Duffy poslouchat tak nechápu co tady někteří z vás furt melete...nelíbí se vám? ježiši tak jí neposlouchejte a neotravujte furt...tohle mě pěkně vytáčí!!!
  • nelmo002

    ...??

    Hlas má děsnej ale někomu se líbí a někomu ne to je vaše věc...ale já jí nemusim
  • sheril15

    Píseň z Coca Coly

    ahojky nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička z reklamy na coca colu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit