Přejít na výpis diskuzí

Dulce María

OSOBNOST 10.10.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Danielka cibulovÁ Ako aj iné balenia toľko Sám
  • moja naj herečka najkrajšia
  • cilka31
    Wše Nej.. *2* *1*
    • .
  • ducle si svetova fajnova proste si dokonala mam ta velice rada si proste najlespia velmo ta uznavam strasne by som ta chcela videt na zivo rebeli ma tak zaujali ze pocuvam vase piesne az to teras aj ked uz nejste spolu ako skupina co je skoda ale lebo vy ste boli fakt super a najma ty a diego ste boli pre mna velmi super lubila sa mi tvoja rola jaku si hrala rebeloch proste si bola nebezspecna strasne ta milujem dulce skoda ze si tak daleko odomna skoda ze ta nemozem videt a povedat ty jako ta mam rada a jak si pre mna dolezita lebo ta moc uznavam u nas kazdy ta uznava kazdy pocuva rebelov no ale skoda ze si mexiku a ja naslovesku jaaj boha ale nevadi dufam ze sa raz strentneme kiss dulce 4 ever navzdy ta budem mat srdci a dufam ze neprestanes stym co robis lebo pre mna si dokonala a keby stym prestanes tak uz by to nebolo to co je teras live ducle maria mojim snom je aby som ta raz mohla stretnut a objat ta :D :D :D mam ta rada p.s nezabdni na ludi ktory ta maju rada a na mna:D :D dul zelam si aby som ta raz stretla
  • Dulce Maria si super spevacka aj herecka *3* mam ta rada
  • *14* *14* *14*
  • meje meno je Maria dulc som narodená 6.12.1985 rovnako ako ti len meno mam trochu ibe ale už som bola na mojom koncerte doviedla si ma na to aby som išla na spevácku a už som slávna dakujem spievam tvoje pesničky už dlho a pačia sa mi. *2* *16* *12* *11* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *2* *2*
  • si super dulce uplne si najjjj *3* *3* *15* *15* *15* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ste super ale naj je dulce je super herecka aj spevavka *14* *14* *15* *15*
  • si super si naj a si dobra spevacka a spievas najlepsi na celom svete a si aj super herecka aj rebeli su super aj rbd a s rbd si tiez spievala s uckerom naj a hlavne ty si super *1* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    si superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr dokonca som aj o tebe napisala v skole ked sme mali robit prezentacie tak ja somnapisala o tebe si suuuppeeeerrrrrrrk5a

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit