Přejít na výpis diskuzí

Dušan Kollár

OSOBNOST 17.3.2007 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pre tú kvázikritičku "priamo zo Slovenska" mám len toľko, že ničomu nerozumie a je hlúpa, ako poleno. Mne sa Kollár páči, je oživením v Paneláku. A ty, "priamo zo Slovenska" ten Panelák tak neprežívaj. Vo včerajšom galaprograme na ČT1 boli 4TET aj za účasti DK perfektní. Ja len toľko.
  • Ja si nemôžem pomôcť, ale tento človek mi nie je sympatický, vyhladala som si ho preto, lebo nám ho strčili do seriálu Panelák, možno nie je zlý, ale je nesympatický a vraj všetky sestričky sú do neho, no veď tam nie je žiadna slobodná a ak áno, tak je dosť o ničom... Musela som to napísať, lebo tu ho všetci ospevujete, tak aspoň jeden aj takýto príspevok.Inak spev s tým Kornom to tiež nie je žiadna sláva je to ťažké tak spievať, ale to boli krásne pesničky v Kornovom podaní a nie takto to zhovadiť i keď so samotným interpretom skladby, čo s tým chce urobiť dieru do sveta? Vďaka zapochopenie...
    • Nuž, sympatický naozaj nie je, ale to by tak nevadilo, keby dobre hral. Lenže jeho herecký ani spevácky prejav za nič nestoja. A rola "sexy" doktora mu fakt nesedí, pretože nie je ani pekný či príťažlivý.
      Zuzi
  • ziraaafka

    Nová videa

    přidána *14*
  • ziraaafka

    3rd

    Tak včera bylo slavnostně v Divadle Radka Brzobohatého pokřtěno dlouho očekávané CD 3rd. Ať se dobře prodává a ještě lépe poslouchá *14* *14*
    • Re: 3rd

      Tak, tak *3* *8*
      Info ze křtu: http://bleskove.aktualne.centrum.cz/zajimavosti/pribehy/clanek.phtml?id=624455
      • ziraaafka

        Re: Re: 3rd

        ...díky, ještě jsem našla toto http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=81802
  • Dušan je Dušan

    na Star Dance se samozřejmě dívám a Dušan je úžasnej *15*
  • Star Dance 3

    Dušan zpívá každou sobotu (pokud nekoncertuje se 4TETem) ve StarDance III *14*
  • ziraaafka

    rabine,

    díky za novou fotku Dušana v Kleopatře, supeeer *14*
  • rabin

    Nove fotecky

    Ziraaafko, diky, nove fotky jsou proste super!!!
  • ziraaafka

    Ahoj holky,

    tak jak se těšíte na Dušana v podzimních muzikálech nebo na koncertech 4TETu? Doufám, že bude taky zpívat s orchestrem Martina Kumžáka při 3. řadě StarDance *14*
    • rabin

      Re: Ahoj holky,

      No, ja jsem teda taky koukala na minule StarDance hlavne kvuli Dusankovi *5* Doufam, ze bude i ve treti rade, nekde jsem cetla, ze bude *15* Abych rekla pravdu, ani nevim, v jakych muzikalech se ted Dusan bude cinit, Golema ani Musketyry ted pry moc hrat nebudou ... *8* Tak aspon ten StarDance. Jo, v Pruhonicich jsem nebyla ...
      • Re: Re: Ahoj holky,

        Škoda to bylo opravdu super, ale nejvíc mě mrzelo, že jsem tam Dušíka nepotkala. Má spoustu fotek s osobnostma z muzikálů a Dušánek mi chybí. Snad příští rok. Jestli jsi fanoušek muzikálů, tak se vydej taky za ten zážitek to stojí.
        Jinak hraje na podzim ve 3M vévodu Backinhema, někdy v listopadu a prosinci bude k vidění v Golemovi. No a třeba se dočkáme i Moni Lisy a Dušík nějakou tu roli dostane. Zatím papa
        Adonai, žehnej nám. *4*
    • Re: Ahoj holky,

      Já se taky moc těším na Stardance, koukala jsem na to jen, protože tam zpíval. Byl jste někdo v Průhonicích. Já tam Dušíka nestihla. *9*
  • rabin

    Chcete si s Dusanem pokecat na chatu?

    Pokud ano, hlasujte na strankach Martina Skaly (www.skalamartin.cz - chat anketa). Cim vic lidi bude hlasovat, tim vyssi sance je, ze Martin Dusana pozve. Tak se snazte! *5*
    • Re: Chcete si s Dusanem pokecat na chatu?

      No jasně, už jsem hlasovala!!! *5* *14*
      • rabin

        Re: Re: Chcete si s Dusanem pokecat na chatu?

        Jasan, ja uz jsem taky hlasovala, doufam, ze nas co nejvic fandu podpori *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit