Přejít na výpis diskuzí

Dylan O´Brien

OSOBNOST 9.8.2012 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love you
  • Happy B-day Dylan :*
  • Happy Birthday!! *14* *14* *14* *14*
  • Všechno Nejlepší *14* *14*
  • Happy B-day *4* *1*
  • Všechno nejlepší Dylan *14*
  • Všechno nejlepší *14* *14*
  • Vše nejlepší ! Hodně štěstí a zdraví a ať se ti povede ta role v Labyrint : Útěk ! Chci na tebe jít ! :)))) *3* *3*
  • Dylan je hrozně moc hezkej a nadanej kluk !! Pro mě je nejoblíbenější a nejhezčí herec jakého znám *14* Nejvíc se mi líbil v seriálu Teen Wolf a ve filmu The First Time *14* . Žeru každý jeho slovo a kdybych ho potkala, což je asi dost nereálný, tak bych zřejmě omdlela nebo si nadělala do gatí *1* . Je to prostě nadanej a roztomilej herec s úžasným smyslem pro humor a doufám, že se mu bude do budoucna dařit a že ho budu moct obdivovat ještě ve spoustě filmů *4* *14* .
  • je boží je užasnej je krásnej je prostě vše *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
  • Nemám zdání, kdo to je ..
  • je úžasneej *14*
  • Já ho taky znám jenom krátce a mám ho moc ráda hlavně je to můj oblíbenej herec z vlčího mláděte moje kamarádky to nebaví. *4* *4* *4* *4*
  • Je sexy!! *14*
  • kristynat
    Je skvělý herec, znám ho teď chvíli z Teen Wolf, skvělý herecký výstup! *15*
  • Happy birthday Dylan ;*
    Love u
  • Líbí se mi :D a taky se mi líbí jeho obhledávání Twitteru, díky čemuž si mě follownul :DD
  • všechno nejlepší *14*
  • Tento klučina je kráááááásnej!! ♥.♥
    He is beautiful! ♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit