Přejít na výpis diskuzí

Eamon

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FAKT

    Ta písen FAKT taky zpíval on mam to jako Česky eamon - FAKT ...Ma to skorkostejny obsah písně jako FUCK IT
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com. ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.

    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_4000kuru@yahoo.com.) Je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
  • ahoj

    nej lepsi zpevak na svete a je mu idol patrik tomek cau eamone. *14* *1*
  • kokot

    kokot *5*
  • náhodou teď má novou písničku-How could you bring him home a ta je úúúpně nejnádhernější na celym světě:-) *14* *14* *14* *14* *4* ..to jako fakt..sežeňte si jí,poslechněte auvidíte,že mam pravdu..:-)..
  • Eamon

    Je fakt dobrej má krásnej hlas *4* *14* a on je taky moc hezkej, akorát škoda že už nevydá new CD nebo new písničky nějak se schoval *8* *7* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Eamon

    je to ddobrej spěváček noo docela i hezkej *14* krásně spívá je to dost good chlap i když nevím kolik mu vlastně je ale to máte jedno *1* líbí se mi tato stránečka je to dost supr.tyhle písničky by všudě mněli hrát!!!já vám to přikazuji *4* *1*
  • Vypadá jako můj krásný kamarád má stejnou bradičku hubičku i očíčka prostě je mu nehorázně podobný! :-* *14*
  • Eamon

    On je proste nejlepsi..!!Je to new spevak a ty jeho pisnicky..!! *4* *4* *4* A to ani nemluvim o te prdelce..!!! *14* *14*
  • the best

    EAMON je najlepsi zo vsetkych!!!!a ta jeho krasna papulka!ooooo *14* ...proste on je the best!!!!!!!!!!!
  • nunynek

    eamon je uj milacek a vadim i jak na nej vsichni nadavaji napiste nekdo na muj email kdo ho ma mooooc rad tak jak ja nechci byt jen trapna pubertacka faninka chtela bych byt neco vic tak lidi napiste mi prosim na: majda.stehno`4seznam.cz moooooc dik *14* *14* *4*
  • zivotopis

    jsi fajn zpěvák mam tě strasne rada prosimtě potrěbuji tvuj životopis do školili tak mi ho prosím pošli ne mobil 737514740 *5* *14* papapapap
  • ------------eamonek-------------------

    ma nejhezci pisnicky se vsech je nej.5.1.6.9.3 papa eamonka *3* *4*
  • čusík

    je to ted nej .kluk a chtěla bych jeho CD ale nemužu ho vubec sehnat prosím pomožte mi někdo!!! *14*
  • smigl

    Eamon ma hezky pisniky ale molo o nem vim
  • Milášššššššek
  • Hezounek

    Je ten nejlepší zpěvák a ten kdo o něm říka že je to sračka tak on sám je sračka mám jeho originál CD a je to nejlepší CDečko,které mám EAMON JE NEJLEPŠÍ
  • náhodou je to bomba všech bomb na světě
  • no aby ste se z něho nezbláznili!na tu stránku lezu jenom kvůli referátu...jinak je to už fakt ohrané nemysíte?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit