Přejít na výpis diskuzí

Eamon

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FAKT

    Ta písen FAKT taky zpíval on mam to jako Česky eamon - FAKT ...Ma to skorkostejny obsah písně jako FUCK IT
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com. ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.

    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_4000kuru@yahoo.com.) Je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
  • ahoj

    nej lepsi zpevak na svete a je mu idol patrik tomek cau eamone. *14* *1*
  • kokot

    kokot *5*
  • náhodou teď má novou písničku-How could you bring him home a ta je úúúpně nejnádhernější na celym světě:-) *14* *14* *14* *14* *4* ..to jako fakt..sežeňte si jí,poslechněte auvidíte,že mam pravdu..:-)..
  • Eamon

    Je fakt dobrej má krásnej hlas *4* *14* a on je taky moc hezkej, akorát škoda že už nevydá new CD nebo new písničky nějak se schoval *8* *7* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Eamon

    je to ddobrej spěváček noo docela i hezkej *14* krásně spívá je to dost good chlap i když nevím kolik mu vlastně je ale to máte jedno *1* líbí se mi tato stránečka je to dost supr.tyhle písničky by všudě mněli hrát!!!já vám to přikazuji *4* *1*
  • Vypadá jako můj krásný kamarád má stejnou bradičku hubičku i očíčka prostě je mu nehorázně podobný! :-* *14*
  • Eamon

    On je proste nejlepsi..!!Je to new spevak a ty jeho pisnicky..!! *4* *4* *4* A to ani nemluvim o te prdelce..!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit