Přejít na výpis diskuzí

Ed Sheeran

OSOBNOST 1.10.2012 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dyt je uuuuplne kraaaaaaaaaaasnyyy!!! ;*
  • Ed má skvělou hudbu a je krásný.
  • Tak jste normalni?
    Jedna vec je vzhled a jedna vec je talent...
    Vim,neni nejhezci,ale zpívat umi bozsky.
  • hele víte že byl vyhlášenej nejvíc sexy zpěvák Ameriky v roce 2011 sice teď by to nevyhrál když řekl že je špek a má rád smažené ale mám ho rád i když je podle vás škaredej a tlustej špek
  • A ted me to doslo je tak hnusnej ze v tech klipech ani skoro nehraje#
    • Každý je hezký jiným způsobem, on je třeba ,,krásnej" skrze svý texty a hudbu :)
      A mě osobně se teda líbí i vzhledově, je to prostě štramák :D a hlavně působí jako naprosto normální člověk a to u slavných lidí oceňuju :)
    • Laskavě se podívej na sebe! Miluji tyhle blbí lidi co vše kritizují, ale sami umí h****! *11*
    • na co si tady hraješ ??? Ed je zpěvák se srdcem a duší !!! thinking out loud ti neříká nic ?? tam dokonce tančí a pokud se díváš u něj jen na vzhled tak je to ubohost ..nepotřebuje vypadat jak Bieber nebo další model jeho hudba naplňuje miliony fanoušků po celém světě a po právu, protože neskládá hlouposti jak někteří moderní umělci jde si za tím co ho baví nejvíc a to je dělat zábavu a skládat písně, které chytají za srdce a ty tvoje nesmyslné názory svědčí jen o tom že upřednostňuješ víc !!
      • Přesně tak.... Nemusí být nádherný, ale má něco v hlavě ne jako jiní!!!!
    • ses normalni....se nejdriv podivej na sebe a pak nekoho kritizuj ty nadhero..... *10* *10*
  • Nicole17
    Happy Birthday Ede! *3* *1*
  • Happy B-day Ed *14* *14* *4*
  • všechno nejlepší Ede :)))))) *1* *1* *1*
  • je úžasněj !! nemůžu uvěřit že jsemse narodila na jeho narozeniny !!!:D *14* *14* *14*
    • taky tomu nemůžu uvěřit že jsem se tak narodila *15*
  • mirdaharant
    Ahoj, chtěl bych vás poprosit o hlas pro Eda - Don't v hudební anketě na: http://viscovim.blog.cz/1410/top-9-11
    Předem díky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit