Přejít na výpis diskuzí

Ed Westwick

OSOBNOST 12.8.2008 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jessicapraha

    uh!

    because iam chuck bass.. tohle me dostava.. nejlibovejsi je tohle chlap:**♥
    • Re: uh!

      Souhlasim, to me dostava nejvic...i'm chuck buss... *14* *14*
      • Re: Re: uh!

        When you forget you are Blair Waldorf, remember that I´m Chuck Bass and I love you. Tahle dostává mě ;-)
        • Re: Re: Re: uh!

          ne asi:-) I´m Chuck Bass and I told I love you...
          a nebo I´m Chuck Bass, who cares?? *14*
        • Re: Re: Re: uh!

          jj to je taky hezky dneska jsem prave jsi tenhle dil poustela ed je opravdu sexy
  • Je to gay?

    Je to gay? Pac jsem o nem cetla nekolik clanku a dokonce jsem si to i vygooglovala a prej chodi s Chasem.
    • kvatro

      Re: Je to gay?

      A aji kdyby měl být Ed gay, tak Chace neni na 100%, takže je to rozhodně kec.. si myslim.. :D
    • Re: Je to gay?

      To je tá najväčšia kravina akú som kedy počul..určite to nieje gay! a už vôbec nechodi s Chacem :D
      • Re: Re: Je to gay?

        myslim že to je kravina..ed a gay? to nejdde k sobě.. je prostě baječnej a jak hraje chuck.. vrrr..=)
        • akka

          Re: Re: Re: Je to gay?

          Btw. o každým novým hercovi se říká že je gay. Myslím, že by se meli lidi naucit to konecne brat s nadhledem... Je to vymysl bulvarnich clanku *16*
  • Haló

    Haló lidi, nějak nám to tady uslo!!! Nemáte nějaké nové informace nebo tak? A co Jessica Szohr...jsou pořád spolu? *9* Doufám, že ne *3*
    • micha029

      Re: Haló

      no, všude se pořád objevují jejich společné fotky, takže spíše ano ;)
      • Re: Re: Haló

        Ale tak už se jednou rozešli...rozejdou se zas *3* Navíc on je brit a ona američanka...a vztah na dálku nebude asi fungovat a navíc zkončí GG. Tak to se nebudou stýkat na place. *3* Body pro fanynky... *1* *3* *14* *14*
        • micha029

          Re: Re: Re: Haló

          pravda pravda, jak skončí GG tak se těžko budou vídat, ale třeba se maj tak moc rádi, že to vyřeší jinak *3*
          • Re: Re: Re: Re: Haló

            No to si nemyslím. Ona ho už jednou podvedla a on byl tak hodný a dal jé 2. šanci. Ale říká se, že kdo podvede jednou podvede zas. A ona se mi k němu nehodí já nwm, mě by se s ním víc líbila Leighton...nebo já *1* *3*
            • micha029

              Re: Re: Re: Re: Re: Haló

              kdyby to dopadlo, dej vědět ;)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Haló

              Och, děkuji *1* *3*
            • micha029

              Re: Re: Re: Re: Re: Haló

              tak uvidime, že jo ... budu ti držet palce ;)
          • micha029

            Re: Re: Re: Re: Haló

            PS: Micha029 = Mi ;)
  • sabii

    :)

    Božeee, jak já ho zbožňuju *14* , až to možný nění :D:)). Proč tady nejsou kluci jako je on :(:D
    • Re: :)

      Tak tuhle otázku si kladu taky *1* Alespoň to není američan ale brit *3* *14*
  • aj ja ho mam moc raa
  • OMG On je tak sladkej *14* *14* *14*
  • ?

    Tak co, nemáte nějaké nové informace? *3*
  • On už vážně žije v Americe? Protože tam natáčí GG, tak už se tam přestěhoval? *9*
  • aha moc ho mam rad
  • BluEbEatS
    Ede, Ede, můj slaďoučký mede, ty sexy brunete, všechno nejlepší *14* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit