Přejít na výpis diskuzí

Édith Piaf

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janik62

    Edith Piaf je a bude dlouho jedničkou...! 🌸

    Ona tak nemůže být předehnaná jinou takhle dobrou šansoniérkou...🌺

    Mám všechny její CD i její knihy...🌼

    Podle mě to nemohla být nějaká alkoholička, ale trpěla už od svého dětství a její život byl opravdu moc složitý a smutný....🌹

    Čest její památce... 🕊

  • všechno nejlepší mám moc rada tvoje písničky a tebe taky!!!! velká škoda že už nejsi mezi náma. Moje nejoblíbenejší písnička od tebe je Non je regrette rien!
  • Vše nejlepší Edith.


    I když tě nemůžeme vidět v současnosti na živo nebo v televizi,zůstaneš vždycky v naších vzpomínkách a srdcích.A proto Ti přeji vše nejlepší k narozeninám. *4* *14*
  • Včera měla Édithka výročí smrti....chudinka, ona mi tak chybí, tak chybí.......... *13*
  • hrdinka

    mam 16 a citala som edith piaf ...najprv som si myslela ze je to len nejaka kniha ktorou zabijem cas a o rok si ani nebudem pamatat ze som tu knihu drzala niekedy v rukach..ale opak bol pravdou uz hned prva strana ma zaujala a rozosmiala o jej rodine ktora bola uplne INA ako v dnesnej dobe...EDITH ma tak nadchla ze som ju citala s ocakavanim bez prestavok nechapala som tomu (kedze som neprecila asi ziadnu knihu dokonca)ako ma to zaujalo..STRASNE SA MI TO PACILO ...teraz kazdy den si najako spomeniem na moju EDITH ...momentalne je mojou hrdnkou.......CHCELA by som ju poznat
  • Křeslo pro hosta - vzpomínka na Edith Piaf

    Zjistila jsem že v Kyjích v kulturním domě dělají vzpomínkový večer.
    18.6.2010 od 19:00 hod 90.-/ 45.- www.kvizpraha14.cz

    *3*
  • zpívá krásně ♥ vyděla jsem aji o ní ten film nechtěla by mít život jako ona :( ale obdivujuji fakt krásně zpíva♥nechápu♥

    zpívá krásně ♥ vyděla jsem aji o ní ten film nechtěla by mít život jako ona :( ale obdivujuji fakt krásně zpíva♥ nechápu♥ *1*
  • Úžasná

    tato zpěvačka byla vážně úžasná. měla nádherný hlas, jen je škoda, že tak brzy odešla. *9*
  • prodám knihu

    prodám knihu od Simone Berteaut:
    Edith Piaf
    (408 str., foto, vydáno r. 1985)

    zájemci, ozvěte se prosím na e-mail,

    díky
    n.natalie@atlas.cz
  • paxik

    Kybel ...

    nevidím žádný smysl reagovat na jeho příspěvek. Prostě hlupák zůstane hlupákem a jeho životní tragédií je to, že to nikdy nepochopí; a jako hlupák i zemře ...
    • Re: Kybel ...

      zemřela brzo jestli nevíš ty hlupáků debilní *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit