Přejít na výpis diskuzí

Eduard Klezla

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OPRVA ADRESY

    wEB PROFESOROVA FANKLUBU JE: www.fanklub-edy.wz.cz :-)
  • Nechápu, proč ho všichni oslovuji PANE PROFESORE, když je magistr.
  • web

    Ahoj lidičky, před časem jsem založila neoficialní stránky Eduarda Klezly a tak Vás všechny zvu, koukněte se! www.klezla.webgarden.cz *3* Mé oficialní jsou: www.jiraskova.webgarden.cz POZOR: Urášky budou vymazány! *13*
  • Eda je boreeec!!

    lidičky nechte ho bejt. jak by asi bylo vam, kdyby vas kazdej takhle pomlouval a tak podobne. nic prijemnyho to teda nejni. tak toho nechte. ale je to BOREC!! to teda je... *14* *4*
  • *15* On má z poroty vždycky nejlepší názor-nevím jak to hejma může hodnotit*13* , KDYŽ NEVÍ O HUDBĚ NIC!!!!!!!! *9* *7* A Ilona taky jako nic moc, že???? *9* *5* Tak zdár! *4*
  • proč ho oslovují profesore?Ty na střední svoje učitele oslovuješ magistře????
  • imladril@seznam.cz

    Profesor Klezla je vážně anděl. Vyzažuje z něj pozitivní energie. Velmi ho obdivuji za to co dokázal. A moc mě mrzí že o něm říkáte někteří taková sprostá slova. Nezaslouží si je. Je to báječnej člověk. AS ted těm kteří ho obdivují jako já! Jestli máte chuť můžeme spolu založit jeho fanklub. Nebo si spolu dopisovat. PS: Za setkání s ním a rozhovor s ním dám cokoliv a klidně si před něj i kleknu, já si ho nezměrně vážím. A rád bych mu to řekl osobně. Mým největším a dost odvážným snem či přáním je aby by mnou mu bylo oplaceno to co mi svou pohou přítomností tady na světě dává. Mým snem je být pro nj užitečným člověkem. Chápete? Chci mu tohle všechno vrátit, oplatit, ale nemám jak. A vy ho uřážíte. 6e se nestydíte.
  • Eda to je bezva chlap od pohledu.

    Eda to je bezva chlap od pohledu co vi na to?? *1* *5*
  • fanklub

    Všichni Klezlovci se mohou přihlásit do fanklubu :-) mají-li zájem -www.fankludy-edy.wz.cz :-)
  • Nevnucuji se

    Me se Eda Klezla v tech jeho papundeklovych svetricich libi. Sam je nosim, kdybych ho poznal osobne,mohli bychom mit toho spolecneho klidne vic, co rikas Edo?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit