Přejít na výpis diskuzí

Elisha Cuthbert

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muž

    Co takhle vzít(: *autobus a jet za ní osobně celý tlup..(všichni))),, *3*
  • Elisha je kus

    je to fakt nádherna holka jednou jsem vydel film sexbomba od vedle a musim na nej koukat furt no Elisha je proste kus *14* jednou se poletim podivat do USA na tu krasku osobne..... *14*
    • Re: Elisha je kus

      Tak ta Elisha je sice hezká ale Taťána je mnohem hezčí, Netvrdím že neznám hezčí než je ona těh je mnoho ale myslím si že určitě patří k těm hezčím misskám které u nás byly zvoleny. Ovšem vše je věc vkusu a názoru :-) Podle mě třeba Taťána není zas až tak nepřirozená pouze to děla ta klasická kombinace opálené pleti a platinové blondýny která ji děla i o něco starší ovšem ne že by vypadala na 40 jak tu někteří píší vypadá pouze trochu zrale a to i díky svému projevu a stylu oblečení. Od spousty lidí je to závist ale také dokážu pochopit i ty kterým se Táňa nelíbí ale nesouhlasím s tím že by jí někdo mohl říct že je ošklivá a nebo že si svůj titul nezasloužila :-)
    • Re: Elisha je kus

      herbie ja si myslim to iste co ty,aj ja raz musim ist do USA sa na nu pozriet,je to naozaj kus,a ten film sexbomba od vedla je najlepsi
  • Elisha

    Elisha má dnes narozeniny! Vše nej!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Elisha

    Tak jakoze fajne kocena ale osobne znam i hezci *3* *3* *3* *3* *5*
  • Elisha

    je přenádherná chci ji někdy vidět osobně *14* *14* *14* *14*
  • Elisha

    je to ta nejhezčí ženská co sem kdy viděl *14*
  • Elisha

    Stačilo by mi tuhle slečnu jedinkrát vidět popřípadě sáhnout, nebo ještě víc :)... pak by mi nevadilo, kdyby jsem umřel.
  • breg

    Juhu

    Tak sem si v noci po dlouhe dobe pustil Dům voskovych figzrin a musim uznat, ze nad Elishu proste neni. Pro me nej herecka k pohledani. *14*
  • Novej film

    Nevíte jestli natáčí novej film? Hned bych běžel do kina *1*
  • Sexbomba

    Krasna slecna :) Ve filmu sexbomba od vedle byla *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit