Přejít na výpis diskuzí

Eliška Balzerová

OSOBNOST 7.7.2007 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Vážená paní Eliško
    Gratulace k Vaším 62.narozeninám
    přání hodně zdraví,štěstí.
    • ...opět je tu ten fantom Osobností - pí. Dana Sadílková..., její výrazné přací projevy snad nikdy nezeslábnou... *13*
  • vsetko naj

    Pani Eliške želám všetko dobré k narodeninám. Zdena
  • životní role!!

    Paní Balzerová, viděla jsem Váš film Ženy v pokušení( říkám Váš, protože jste hereckým výkonem zastínila úplně všechny i když byli skvělí) Přiznám se , že jsem si spoustu věcí u tohoto filmu uvědomila a jsou životní situace, které po této zkušenosti budu řešit malounko jinak. Přeji Vám zdraví, lásku, pohodu a hodně takových rolí.
    krásný den
    Tamara
  • Hodně dobrý ,,teto"

    Dobrý den - Až dnes jsem konečně viděl film -Ženy v pokušení- a velmi příjemně jsem si zpeztřil volno po práci na to že hodně českých filmů nesleduji tak jsem byl zcela spokojena a zavzpomínal jsem si na dětská léta a vás jako ,,tetu" v moc nepovedeném seriálu ,,stříbrná pila" kde jsem měl dětskou ,,roli" a na další ,kteří mě zůstali v paměti - Eliška Balzerová, Ivan Luťanský,p.Hlaváčová,kameraman -Tomáš ...? a další.Dnes jsem 40letý otec 18letého ogara a nekdy si rád zavzpomínám. Jak říká můj kolega v práci to jsem nedopadl nejhůř ja jsem byl stavbi-vedoucí ,ale ty jsi byl ,,herec a jsme na tom stejně....."Příjemný pozdrav ze Vsetínska a Valašského Meziříčí zasílá - Petr P.
    PS- Hodně ,takových rolí přeji.
  • vše nej

    Všechno nejlepší *4*
  • přání

    Milá paní Eliško
    Přání k Vaším dnešním narozeninám
    hlavně pevné zdraví,štěstí a dobrou
    pohodu. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • děkuji

    Dobrý večer, film "Ženy v pokušení"....DĚKUJI, DĚKUJI,
    DĚKUJI....
  • Hledám film

    Snažím se dopátrat název jednoho filmu, ve kterém podle mé chabé paměti hrála Eliška Balzerová. Mělo by se jednat o film na námět knihy "Poklad Cagoulardů" a měl by být natočen někdy v letech cca 1987-89. Neporadíte někdo?
    • Re: Hledám film

      Pravděpodobně to bude televizní film Jak zemřela Tereza (1985).
  • Julie, ty jsi kouzelná

    Včera jsem shlédla představení Julie, ty jsi kouzelná a můžu říci, že na tak excelentní výkon paní Elišky Balzerové hned tak nezapomenu, nesmírně jsem se bavila celou dobu. Paní Balzerová byla neuvěřitelně příjemná, krásná a sexy, velice barvitě se doplňovali s panem Töpferem, no zkrátka nádhera. Je to skutečně Paní herečka!!!
  • holu

    Hele lidi ze na svuj vek nevypada spatne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit