Přejít na výpis diskuzí

Elizabeth Gutiérrez

OSOBNOST 6.9.2009 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší Elizabeth *4* hlavně štěstí, zdraví a moc moc úspěchů *4* jsi skvělá herečka, mám tě moc ráda *4*
  • vychováváme spolu dvě dcery a dva siny
  • tohle je moje manželka
  • *9* *8* *8*
  • všechno nejlepší
  • Nehrala v nespoutanym andelelovy v Marychuim smu
  • Hace un año que te amaba pero ahora mi enemigo, te odio por lo que estamos viendo Sir William Levy Maite Perroni se lo merece y no perra *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • smiley15
    Všechno nejlepší *4*
  • koukněte na rostro-de-analia.blog.cz, je tam spousta zajímavostí, novinek a soutěží, moc by mě to potěšilo:)
  • nemáte někdo adresu, kam psát pro autogram od eli? nemůžu to nikde najít;(
  • Hola! eres uno de mis actrices favoritas y espero que usted estará en una TV difunden en otro telenovelách, pero en nuestro idioma, porque no hablo español por lo que no entiendo de lo que usted está diciendo, pero te amo mucho *14* *3*
  • elizabeth vše nej nej k narozkám.
  • všechno nejlepší Elizabeth hodně zdraví ,štestí a lásky . Hodně úspěchu a doufam že bude pokračováníPravá tvář vášně


    ps: moc tě obdivuji *4*
  • Vsechno nejlepsi
  • veverka14
    vše nejlepší si nejherečka *15* *15*
  • ELIZABETH je mocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc dobrá a hlavně v El rostro de analia *14* *14*
  • jenom skoda ze uz prava tvar nehraje je mi to moc lito protoze se mi ten serial moc libil hrala to uzasne a me se to libilo *1* a je mi fuk co si kdo misli prome je hezka slecka z dobrym vkusem a herecka je dobra takze klidne si rikej co chcete ale me se bude libit mislim jako hezka herecka i tak *1*
  • děkuju mí kamarádce která mi doporučila pravou tvář vašně .mě se to nejdřív líbilo díky tý znělce na začátku Doble vida ale když jsem tu znělku uviděla a slyšela tak jsem u toho zůstala a koukala jse a teď bez ní nevydržím .opravdu bych jsi chtěla setkat s elizabeth gutierrez .myslim že by se kní jako partner hodil Martin Karpan (Daniel Montiel pravá tvář vášně )nebo Jencarlos canela (angel salvador neboli ďábel v náručí ďábla )ikdyž jsem vždy chtěla být sama sebou tak si přeju být analiou neboli elizabeth gutierrez
  • uzasna,krasna a talentovana herecka malo ktera zena se ji vyrovna *3* *3*
  • je to moc krasna herecka a nikdo tak krasnej s herecek bejt ani nemuze kazdej znas si myslim ze by dal cokoliv aby se sni moch setkat i ja milovala sem tu telenovelu a skoda ze to nepokracuje moc se mi to libiklo i elizabet gutieres co hrala analiu kazdej chtela bych bejt aspon trochu tak hezka jako je ona a setkat se sni klidne bych sni hrala i v naky telenovele kdybi to bylo mozny je uzasna fakt super . *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit