Přejít na výpis diskuzí

Elizabeth McLaughlin

OSOBNOST 24.6.2008 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elizabeth is the best!! :-*

    :-* I love Elizabeth! nejlepší je v The Clique!! :) *3*
    • Re: Elizabeth is the best!! :-*

      Ehm...nikde jinde nehrála *4*
      • wendy92

        Re: Re: Elizabeth is the best!! :-*

        Ale hrála *4*
  • tisdalina

    PROSÍM

    Miluju the Clique *14* *14* ale zatím jsem jen četla film jsem viděla kousek nevíte někdo o nějkým onnline odkazu na zkouknutí jestli jo jnapište mi pls na icq 579438140
    díky moc *15* *15* *15*
    • wendy92

      Re: PROSÍM

      tak si ho stáhni..na stránce isohunt.com
      • tisdalina

        Re: Re: PROSÍM

        jo stáhla sem si ho jeto ten nej film na světě spolu s divoškou (WILDCHILD) patří do mých nejoblíbenějších doporučuju *14* *14* *14*
        *14* *14* *14*
        • larita

          Re: Re: Re: PROSÍM

          hey to jsou nejlepší filmy co jsem viděla jako uplně *14* *14*
  • tisdalina

    hrála v ugly betty

    prje hrála v ošklivce betty nemáte někdo foto nebo nevíte odkaz dílu ve kterým hrála
    ošklivku betty nemusím ale Elizabetjh jo kdyžtak písněte na mejlík : mimino90@seznam.cz *3*
  • Si najkrajšia baba na zemi ;)
  • wendy92

    Chyba

    Omyl - na té poslední fotce to není Elizabeth, ale ta herečka co hrála v dívčí partě Aliciu.
  • :)

    Ahojky jestli hledáte nějaký informace o ní koukněte sem : http://the-clique-story.blog.cz/ *1*
  • dufam že bude aj 2 divči parta ten film je najlepší zo všetkích *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Takže, odpověď pro všechny! Dívčí parta 2 byla zfilmovaná, ale s jinými (nehodícímí se) herečkami a byl to propadák!!!!!!! *3* *3* Tady máte obrázek těch hereček: http://readingsofateenagetree.blogspot.com/2009/06/clique-summer-collection-giveaway.html
    • Souhlasím s tebou vůbec se tam nehoděj. *2*
      • To jsou knížky jestli sis nevšimla! a druhej díl nebyl vůbec zfilmovanej takže klid jo??!! *6*
  • V dívčí partě si se mi hrozně líbila a byla si tam hrozně hezká, ale v reálu vypadáš úplně jinak' *9* *9*
    Stejný případ s Bridget Mendler! *13*
  • wendy92

    Massie

    Massie zahrála opravdu skvěle přesvědčivě, ty její ksichty byly opravdu povedený. Je vidět že hrála dřív v divedle - hrát prostě umí. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit