Přejít na výpis diskuzí

Elizabeth Taylor

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veronikak

    REST IN PEACE

    ELIZABETH ZEMŘELA.VŽDYCKY JSEM JÍ MĚLA RÁDA A POŘÁD JÍ RÁDA BUDU MÍT ONA BYLA OPRAVDICKOU PŘÍTELKYNI MICHAELA JACKSONA VŽDYCKY MU POMOHLA KDYŽ TO POTŘEBOVAL A NIKDY HO NEZRADILA.TEĎ VÍM,ŽE MICHAEL NENÍ V NEBÍČKU SÁM A MÁM TAM SVOJÍ DRAHOU A MILOVANOU ELIZABETH.ELIZABETH A MICHAELI MOC VÁS MILUJI A V MÉM SRDÍČKU JSTE A BUDETE VŽDYCKY A NAPOŘÁD ZŮSTANETE.MICHAEL MUSEL BÝT PŘEKVAPENÍ KDYŽ VIDĚL ELIZABETH V NEBIČKU.ELIZABETH DĚKUJI ZA VŠECHNO CO JSI UDĚLALA PRO MICHAELA .ELIZABETH R.I.P.
    • anet.k

      Re: REST IN PEACE

      aspoň tam nebude Michael sám
  • anet.k

    Všechno nej

    Všechno nejlepší, Elizabeth... Hlavně hodně zdraví, které teď potřebuješ nejvíc
  • veronikak

    HAPPY BIRTHDAY

    HAPPY 79TH BIRTHDAY ELIZABETH .PŘEJI TI VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TVÝM KRÁSNÝM NAROZENINÁM PŘEJI TI SPOUSTU LÁSKY A ŠTĚSTÍČKA A HODNĚ ZDRAVÍČKA AŤ SE NÁM BRZY UZDRAVÍŠ.MÁM TĚ RÁDA ELIZABETH BŮH TI ŽEHNEJ !!! ♥♥♥♥♥♥
  • narozeniny

    Ikdyž momentalně neznám zdravotní stav Elizabeth, přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a rodinné pohody. *14* *14*
  • veronikak

    Elizabeth

    Je mi lío,že je tolik hodně nemocná *9* Doufám,že se brzy uzdraví.Na to,že jí je už přes sedmdesát je to silná ženská já mít její nemoce tak tu už dávno nejsem.Měla a má pořád moc ráda Michaela s jeho smrtí se vyrovnáva špatně tak jako každý fanoušek Michaela.Kdyby Michael dnes tu s námi byl tak by byl hodně smutbný že Elizabeth je v nemocnici věřím,že Michael by jí v nemocnici navštivil.Mám Elizabethu ráda a Michaela miluji.A vím že Elizabeth s Michaelem si byli blízký přátelé.Přeji Elizabethe at' se nám brzy uzdraví.
  • aliss67

    ....

    Doufam, že se z toho dostane ...
  • Dlouhý a krásný život

    Velice mě mrzí, že má tato kráska a vyníkající herečka tak velké zdravotní potíže a doufám že za pomoci své rodiny, přátel a výborných lékařů se zase co nejdříve uzdraví. Hodně štěstí!!! *14*
  • guiltypleasure

    šokující zpráva

    Coooooooooooooooooooooooooooo!!!!!! !!!to ne!.Liz je v nemocnici.má potíže ze srdcem já se bojím že umře já jí mám ráda nesmí umřít prosím to nesmí.pomocte jí prosímmmmmmm.Michael kdyby ži tak by byl moc smutný a plakal by a já taky je to jeho kamárádka a já jí mám moc ráda....... *9* *8*
  • veronikak

    Pro Elizabeth

    Elizabeth děkuji za všechno co jsi udělala pro ého milovaného Michaela za tvojí lásku za to,že jsi vždycky stála při Michaelovi i v těch nejhorších chvilkách vždy jsi podala Michaelovi svou pomocnou ruku a nezradila jsi ho.Říka se,že pravdový přítel je ten kdo ví o tobě vše a přesto tě má rád.Elizabeth Ty jsi byla vždy tou nejlepší a opravdovou přítelkyni jakou měl Michael.Elizabeth ty jsi jediná která Michaela milovala a neubližovala mu vždycky ses snažila mu pomoct.Vím,že po Michaelovi smrti to těžko zvladáš a že bez něho nechceš žít mě Michael taky moc chybí a nedokážu se pořád vzpamatovat ze šoku,že Michael je už navždy v nebičku.Elizabeth ty víš sama jaký měl Michael srdíčko že ho měl nádherný,že srdíčku měl jen samou lásku pro každého.Děkuji Ti Elizabeth Taylor co jsi udělala pro Michaela Jacksona.Ty jsi ho korunovala na King Of Pop ! ! Mám Tě ráda Bůh Ti žehnej Elizabeth !!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • veronikak

    Merry Christmas

    Elizabeth Merry Christmas and Happy new year 2011 !! I love you ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit