Přejít na výpis diskuzí

Ella Maria Yelich-O’Connor

OSOBNOST 17.12.2013 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LORDE je na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/799-Lorde
  • Ja osobne Lorde milujem poznám všetky jej piesne ... Sú krásne . Je to najlepšia speváčka ktorú poznam. A je mi jedno že niekedy so mnou nebude súhlasiť. Každý má svoj názor. ❤❤❤
  • A věděli jste, že Lorde je ve skutečnosti Stanův táta?
  • no ja si myslím, že spivať vie, tancovať nie (pokiaľ ten jej epileptický ,,tanec,, nebol hraný čo dosť pochybujem) a páči sa mi že sa nejako nehrá na niečo čo nie je, ale ak ohovára svojich kolegov tak je to úbohe (ale nemusí to byť pravda. no a ja si myslím, že by si trochu mohla zmeniť šatník, lebo na 98% fotiek ktoré má vyzerá ako zubatá (smrť), a hlavne jej ten štýl strašne pridáva na veku. oh a ešte sa mi páči, že má za frajera nejakého obyčajného chalana (aj ked je slávnejsia)a nesnaží sa hned o niejakého spevaká alebo herca len preto, že je slavný. za to má u mňa plus, ale ak naozaj ohovára kolegovcov tak je to naozaj smutne ze na seba musí strhávat pozornost týmto spôsobom. Naozaj ak o Selene povedala, že nevie tancovať o Justinovi a 1D že sú hnusný a o Demi, že je tučná tak to potom asi chúďa dievča nemá v hlave v poriadku *9*
    • Nepovedala by som že je to ohováranie ale jej názor a jej šatník je preto ako zubatá lebo je to jej štýl GaGa je výstredná a Lorde je ako zubatá a hotovo.
      • no ale pokiaľ to hovorí poza ich chrbát (alebo tweetuje)tak je to ohováranie. pokiaľ je to jej názor tak by ho mala povedať danej osobe ktorej sa to týka rovno do očí. a ten šatník no tak na profilovej fotke co je tu vyzerá omnoho mladšie, chudšie a skrátka lepšie ako na tých kde je celá v čiernych ovisnutých šatách(ale uznávam môže sa nájsť niekto komu sa ten štýl môže páčiť). Ale musíš uznať, že jej to na tej profilke viac pristane *3*
  • Jak jí mohli dát hubenou postavu vždyť na každé nevyretušované fotce je hrozně tlustá a navíc neumí zpívat
    • Chcem vidieť teba a pokiaľ jej brucho neprevísa až cez kolená je to ok
  • Emilidzex
    mě se nejvíc líbí písnička Royals
  • Všechno nejlepší :)
  • všechno nejlepší!!! seš úžasná :)
  • Kubo222
    Je super!!!Aj ked by mohla niekedy radšej držať jazyk za zubami *7* !Ale každý je iný!:)
  • Hele chápu, že se některým lorde zdá nudná a někomu namyšlená a,že všechny uráží, ale mě se její písničky osobně strašně moc líbí strašně mě uklidňují a jsou pro mě všechny pecka .. to že tu někdo říká že nazpívala jednu písničku a říká si že teď něco dokázala...tak za prvé nenazpívala jen jednu já mám 19 písniček od ní a to je nemám všechny ..a jo dokázalo něco .. podívej te se kolik vyhrála cen a to jí je 17 ... a taky se mi strašně líbí že se nepředvádí na veřejnosti jako Miley která na svích koncertech ojíždí co se dá a to nemluvím o tom že si tam dá aji Jont .. a nebo jako krasavec Justin Bieber, tato dvojka zpěváků mi neskutečně leze krkem neustále se nějak předvádějí ale přitom Lorde je klidná a nedělá žádné scény ... *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit