Přejít na výpis diskuzí

Ella Maria Yelich-O’Connor

OSOBNOST 17.12.2013 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky byste všichni nemuseli věřit všemu, co vám naservírují "média". Kdybyste si alespoň ty tweety, kde "pomlouvá" ostatní umělce přečetli, tak zjistíte, že to co o ní napíše nějaká blbka na internetu není zas taková pravda. Je pravda, že Lorde se svými tweety občas přehání a bere uměleckou tvorbu moc jednotvárně, ale je to proboha její názor. To už člověk nesmí říct ani vlastní názor? Proberte se. Mimochodem je to skvělá zpěvačka a textařka.
  • Já ji taky moc nemusím, ale nejsem ten typ člověka, který pomlouvá zpěváky a ostatní lidi...
  • Panebože jak jí mužete mít rádi koukněte:
    http://disneychannel-news.free-life.cz/2014/03/18/lorde-urazi-sve-slavnejsi-kolegy-pritom-je-sama-nemastna-neslana-co-rekla-o-justinu-bieberovi/
  • love007
    Žeru její taneční pohyby ♥ *14*
  • kr*va posmívat se ostatním to by jí šlo a ještě k tomu těm co něco dokázáli nenávidím jí až něco dokáže tak se posmívej.................a hele víš co jdi do p*či!!!!!!!!
    • Presne! -.-
    • Moje řeč(y)Je to zasraná pí*a -.-
  • je úžasná a má taky úžasný písničky třeba royls nebo team *14* *3* *4*
  • Miluji ji ♥
    • je super
      • není!!!
  • souhlas nevim co tu nekdo pise ze nic nedokazala at se podiva sm na sebe
  • je vážně úžasná *14* *14* *14* *1* *1* *2* *2* *15* *15* *3* *3* *5* *5*
  • já jenom nechápu proč lorde uráží selenu gomez když zatím nic nedokázala
    • di do p*** selena gomez něco dokázala??? ne!!! a písničky od lorde jsou rozhodně lepší než ty od sleleny gomez!!!! selena gomez ma pisnicky jednotverne a blbe a trapne tak nemel!!!! a jsem zvědavá co by si napsala ty když je tvojim vzorem selena gomez!!!! p***!!!! *16* *12* *10*
      • Ty si snad slepá selena sakra něco dokázala musela na sobě tvrdě makat aby byla slavná a ná jako lorde která si nazpívá jednu písničku a hned si myslí že může urážet a neurážela jenom selenu!!!ale taky Taylor swift,Lanu del ray,justina biebera... takže sklapni!!! *16*
        • a proč se hádáte kvůli nějak pí****** vždyd je to jedno nebo snad nee jo a ještě něco jak si zjistila že lorde urážela selenu gomez ,ale nic proti vám *3*
          • četla jsem to na netu *3*
            • aha ...ale nemusí to bejt pravda *3* *4* ,ale zase nic proti *4* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit