Přejít na výpis diskuzí

Emeres

OSOBNOST 23.2.2009 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krásnej

    je krásnej *14*
  • Emeres

    Ahojky..já mám velké štěstí, že Emerese potkávám denodenně ve škole..:) sice on chodí na vyšší a já na střední, ale je to prima pocit když víte, že vedle vás stojí ten kterej je známej :)) sice je malinkej :D ale to nevadí :)) *3*
    • Re: Emeres

      xDDD jo a kolik merii?? XD
  • co to tady valíte vy neznahiphopové lamky :D ste jenom socky co mu závidíte... tak se do něj nepleťte díky... ;)
  • AdulleFrolikova
    Všechno nejlepší :-*
  • hele s emem si pisu denodene tak se tu neplet jo
  • hip hop boss

    čtete repem: Hej kamo ty jses ale lacina pica stojis za hovno! Sbal se a tahni do pici i s tim svim hip hop ponevac ti to vubec nejde *3* *13*
    • Re: hip hop boss

      Ty si Looser :D...ty mu muzes max. zavidet to,ceho on dosahl. *3*
    • Re: hip hop boss

      ty čuráku máš štěstí že tě neznám jinak bys dostal takovou přes hubu že by ses 100. otočil. máš jediný štěstí že nevím kdo seš protože fakt nevíš o čem mluvíš a měl by ses podívat na spoustu alb tře nové od Tafroba kde má Emeres podíl jo a jinak ten tvuj rapp je pořádně uboheja pokud sis nevšim tak tam nemáš jedinej pořádnej rým tak si kámo naser a nepled se Emeresovi do hudbi protože vubec nevíš!!!!!!!!!!!!!!!! *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
      • Re: Re: hip hop boss

        naser si ty buzerante,EmErEs je borec a bude,je to Krutý Hip-Hoper (Rapper)a ty jenom závidíš čuráku a beztak jsi nějaký kokot,komu se nelíbi Hip-Hop
        tak ti něco řeknu,kdybych věděl kdo jsi,našel bych si tě a s mou Crew COF bych tě dokopal !!!
        a jsem tky Rapper a zatím skládám písničky,a mám už 2,jméno MC Ramokon
        podívejte se na youtube.com
        dám tam klip asi 1.6.2010 Díky
        napište mi na skype : vehicleman2
        Díky a Hip-Hop Forever
        • Re: Re: Re: hip hop boss

          No...emeres není raper...kdyz se bavime o hip hopu tak to nejsou pisnicky...a vubec netusim kdo si :D
    • Re: hip hop boss

      víš ty vubec o kom tady mluví hochu asi moc ne.víš já znám zdenka osobně a myslím si že je to ten nejlepší člověk a ty si jenom piča která neví o čem mluví jo a tví rýmy sou fakt ubohý. *13* *5* *13*
      • Jsem taky z Moravské,Zdendu trochu znám přes syny.Je to super kluk.A těžko bude gay,léta jsem ho vidívala s děvčetem !!! A kdyby,tak co?????Někteří tady jsou opravdu dementi!!!!!
    • Re: hip hop boss

      eMeReS je náhodou borec tak jdi do piči *5*
    • Re: hip hop boss

      Ty buzerante až dOkážeš tO cO vOn tak mel píčOviny... DO tý dOby běž hOnit dyk...lamO.... *13*
  • zasraty lihán

    je to iba zasratý lihán, žiaden raper
  • Emeres

    Ty se do Emerese neser,nikdy jsi nedokázal to co on a ani nedosáhneš,pro mě je to borec a zůstane a nějakým čuráčkům,co jen závidí tak ať se seberou a táhnou do piče.. :)
  • Emeress we love <3 muck! :D

    EmEres moc ho lovinkuju <3 Je to totiž takovej můj dementek! Vybudoval si kariéru jako nikdo jiný, opravdu dokázal něco co nikdo jiný před ním nedokázal. <3 Je to novátor a vůbec mi nevadí že na si na mikrofón někdy trochu ublinkne, však ono to ani není poznat... <3 Lovíčkuju ho :-* muck
    • :DDDDDDD no ty voole :DDD
  • vše nejlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit