Přejít na výpis diskuzí

Emil Horváth

OSOBNOST 29.6.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Emil Horváth je herec o ničom a nič moc a tento náš súčasný slovenský hnoj vôbec nesledujem ani český
  • Seš výbornej herec
  • Luky1987
    Jak se mužete koukat na ty kraviny Ordinace v ružové zahrade nebo Ulice. A Emil Horváth je katastrofálny herec
  • Pán Emil Horvát je herec výborný má úžasné charisma a vůbec mi nevadí, že mluví slovensky je to krásný jazyk lepší než čeština. *14* *14* *14* *14* *4*
  • Úžasný herec charisma má podle mě na 100% a s rolí v ulici se potýká báječně *3*
  • Dobře haješ
  • Naprosto souhlasím s Romi.... pan Horváth je elegán a obrovský sympaťák s ještě větším charisma *3* Vůbec jsem ho do teď neznala (moc sa za to ospravedlňujem) *15* , ale to jsem okamžitě napravila! Proto moc přeji pevné zdraví a jen krásné role! *14*
  • Pan Horváth je neskutečně charismatickej sympaťák *4* *3*
  • Hrál v Ulici proč tam není napsanej
  • Pana Horváta si pamatuji ještě z televizních slovenských inscenací.Nyní jsem ho viděla po dlouhé době v Ulici.Jsem moc ráda,je to velmi sympatický a pohledný herec.Vúbec nevadí jestli mluví česky nebo slovensky.A jestli to někomu vadí ať se nedívá a nechá si nejapné připomínky pro sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit