Přejít na výpis diskuzí

Emile Hirsch

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • borec

    ON???Nejkrásnějšíííí *14* *14* *14*
  • Emile Hirsch

    Ahojky, nevíte někdo jestli má holku? Kdyžtak pís n mail...A jinak Emile je můj nejnejnejnejnejnej herec....mám všechny jeho filmy doma na DVD...a jak tady už někdo řekl, ten by stál za hřích.... *1* *4* *14* Jinak já ho prostě Loveskuju! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Útěk do divočiny

    Jeho novej film Into The Wild-Útěk do divočiny je fakt úžasnej!!! *14*
  • příspěvek

    Je Supr! *3*
  • verinka72

    Hezounek

    Emile je skvělej herec nejvíce mně zaujal ve filmu Konec dětství-takoví smutný tam mi přišel jako opravdu dobrej herec který nehraje a nevyužíva své krásy,opravdu to uměl skvěle zahrát tuto obtížnou roli.Ale taky v Sexbomba od vedle tam byl zase sladoučkej a nakonec ve Speed Racer tam zase ukázal své herecké nadání prostě super klučina-ten to někam dotáhne,přeju mu to! *3*
  • ??

    připomíná ještě někomu dalšímu Emile Jacka Blacka?? já si je dycky spletu *4*
    • Re: ??

      jo prvně jsem ho viděla v into the wild, a pak jak měl ty fousy tak si řikam.... neni nějak podezřele podobnej JB....? *7* Ty da by to měli dát do hromady *3* *14*
    • Re: ??

      noo upne mi pripomina toho tlustocha Jacka Blacka :D ..ale Hirsch je nejlepšííí uplně klásnej roztomilej ja z toho chcipu proč je tak daleko?! :(((( v sexbomba od vedle uplně sladkej že sem nemohla spát :D
    • hislittlegirl

      Re: ??

      No to nevím ale v Milk jsem ho málem nepoznala:D:D:D:D
    • Re: ??

      Mě ve filmu Útěk do divočiny připomíná Jonathana Brandise.
  • Nejlepsi filmy : Utek do Divociny, Legends of Dogtown a Milk, pripadne bych rekl Killer Joe. Proste Next Generation, kdyz umrou legendy /Nicholson, Hopkins, Freeman .../
  • mmm...

    mmm...moc pěknej blonďáček (alespoň ve filmu) taky bych se nechala svádět jako Kathy (Nikky Reed) *14* *4*
  • je super

    Emile Hirsch je suprovej herec na Jaye Adamse padne,ale jay adams opravdovej si tam taky zahral kdyz musi spivat slinky slinky,tak jeste predtim kdyz dava tomu chlapkovi pivo tak to je jay adams opravdovej,to je teda dobrý,jay dává pivo jayovi.Tomik as Jay *3* *3* *3*
  • Slaďoušek!

    Emile je nádhernej klučík. Obzvlášť v těch starších filmech jako například Skandál v katolické škole je prostě k nakousnutí!! Fandím mu!!!!!!! *14* *14*
    • Re: Slaďoušek!

      احبك ممكن عربي *13* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit