Přejít na výpis diskuzí

Emília Vášáryová

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pani Emília, prajem vám čo najrýchlejšie uzdravenie.
    Veľa pozitívneho myslenia a radosti.
  • Hodně stěstí a zdraví *14* *14* *14* *14* *14*
  • kirushka97
    všechno nejlešpí!! :)
  • Milá paní Emmo
    Všechno nejlepší ke kulatinám přání hodně štěstí,zdraví!!!!
  • Milá paní Vašáryová ,
    děkujeme Vám za výkon v představení "Koza aneb Kdo je Sylvie" v pražském Činoherním divadle. Z představení v provedení Vašem a všech Vašich kolegů jsme měli pocit maximálně poctivě odvedené práce a mimořádné energie, které jste do něho vložili ( a nám předali). Děkujeme Vám, za ty krásné hodiny i za ujištění, že se poctivá práce vyplatí.
    M. Hlaváčková, J. Kondýsek
  • herecké pohlazení

    milá pani E. vašáryová po dlouhé době jsem vás viděl v televizi hrát bylo to skvělé!!!!!!!
    ne často se divám, televize je už delši dobou nudnej brak .proto se mi odcizila.ale když vidim hrát takové herce a herečky ! je to pohlazeni na celý večer jen tak dál a držim vam všech 20 hodně štesti vam přeje fanda vendelín:-)ps. mame vas radi
  • přání

    Milá paní Emmo
    Přání k vaším narozeninám hlavně zdraví,
    štěstí,dobré pohody a dostatek sil
    do dalších let.



























    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Soukromé pasti - http://archiv.nova.cz/

    paní Vašáryová mě potěšila, že se objevila opět na TV obrazovce po dlouhé době v Soukromých pastech TV Nova, v díle Láska v moll byla skutečně výborná, doporučuji díl shlédnout těm co neviděli, je online k dispozici na http://archiv.nova.cz/
  • Všechno nejlepší!

    Milá paní Vášáryová,
    k dnešním narozeninám Vám chci popřát hodně dobrého zdravíčka, hodně štěstí v rodině i v práci, abyste měla možnost vytvořit ještě hodně rolí pro své vděčné diváky. Zároveň Vám děkuji za role, ve kterých jsme mohli obdivovat Vaše umění. Mějte se hezky! *4* *3* *3*
  • Top herečka

    Je to nejkrásnější československá herečka za posledních 50 let.
    • Re: Top herečka

      známkování jako ve škole bylo chybné místo 5 mělo být 1 !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit