Přejít na výpis diskuzí

Eminem

OSOBNOST 31.12.2006 
968 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Rapper který vydělal obrovský balík peněz ale nevím jestli si opravdu tolik peněz zasloužil.

 • Eminem je druhořadý rapper.

  Peníze nejsou v životě všechno!!!!!!!

 • MartinDyntar

  Tady není diskuzní forum? Jo je! Největší událost z 11.září 2001 obletěla celí svět a potěšila i Vladimíra Putina! Největší hip-hopový Slim (ako malí Slimák) a Shady (ako finanční Šejdíř) zvaný Eminem spadl za nejtemnějšího dne USA při terroristickém utoku na Světové Obchodní Středisko v New Yorku při zběsilém utěku ulicemi byl pošlapán davem lidí v ulicích New Yorku a nedopatřením spadl do slavné kanalizace vyhraženou pro new yorskou chudinu pro bezdomovce (Goeorge Bush mladší a jeho přítel na utěku Usáma Bin Lááádin Děkují dnešní Americe?) a zanechal za sebou otřesný šokující dopis na rozloučenou pro CNN: cituji: ,,Proč mě jen ty černošští rapeři znásilnili mou matku, mé děti i babičku? Proč? Co jsem jim špatného udělal? Vubec nic! Musí za to také zemřít!" MARTIN DYNTAR, Ne Eminem ne Hip-hop mi se bez toho jistě také obejdem!! Děkuji!

 • MartinDyntar

  jenom ubohý druhořadý rapperský žvanil, žvaní asi rád nanejvýše už o tom jak je jen další v řadě dalších rapperu co rádi kouří a dýlují marihuanu, jak rád kšeftuje s cízím lidským neštěstím a marihuana mu bude tolik i osudná, marihuanou se brzo všichni ty slavní rappeři k smrti snad už uplně užvaní. Eminem zemřel včera při neštastné autonehodě, řídil totiž uplně zdrogovaný pod vlivem právě své tolik oblíbené marihuany. Srazil autem ještě ke všemu na 9 lidí jako řada dalších jiných americkým rapperu v USA. Jeho poslední nedokončená nejslavnější písen proto dnes naštěstí je "Stop Legalní Marihuaně, Stop těm všem ubohým Rapperským, všem ubohým Jamajským Reggaerským fetákum, Bob Marley je naštěstí konečně is Dead!" by měl konečně začít věcně žvanit váš Eminem, to jeho nic než natolik nesmyslné lehkomyslně už pubertálně nekonečné tolik už najivní žvanění, ze kterého by nejeden posluchač nejradši uplně už naštěstí oněměl a spadnul při jeho poslechu na ulici nejradši do kanálu, kam tahle absolutní umělecká nemuzikálnost a tenhle velice ubohý podřadný nemuzikální hudební vkus druhých lidí už tolik patří. Patří do kanálu. Snad dříve než tohle označíte laskavě konečně za xenofobní si laskavě už naštěstí konečně uvědomte kolik těch vašich slavných rapperu a hip-hoperu to svinstvo, tu marihuanu už nutí vašim malím dětem na základních i středních školách a kolik z těch slavných rapperu rádi už nejen pro sebe pěstují, ale dál násilně ,,legálně" šíří,dýlují a řídí pak rádi zdrogovaný pod vlivem pravě marihuany. Nikoliv už žádná ,,bílá" má Ortelovská ,,xenofobie", ale spíše mnohem více už pak skutečně velice už nepříjemná už hluboká pravda sama o sobě, kterou nikdo bohužel už nechce a nepotřebuje už dnes mediálně slyšet a uvědomit si to už o tom jak všichni ty vaši nejen už americký slavný ubohý rappeři a frajerští hip-hopeři jsou osobně natolik pubertálně infantilní, natolik lehkomyslní, natolik najivní a už tolik osobně nezodpovědní až to dnes obyčejné druhé lidi u srdce ze všeho nejvíce už právě bolí.

 • MartinDyntar

  aneb z mé strany hned několik skutečně upřímných skutečně už tolik dobrých duvodu proč osobně nemít už rád nikdy rapp a hip-hop nejen tohoto už Slimáckého Šejdíře zvaného už Eminem.

 • MartinDyntar

  snad už konečně tu komentuji slimáckého šejdíře doufám naposledy, je to škoda slov. Nemám rád lehkomyslný najivně ještě infantilní a pubertální nesmyslné žvanění v hip-hopu, všechno to falešné a prolhané povrchní rádoby přátelství kolem toho, všechnu tu nic než už násilnou manipulaci druhými lidmi a využívání a ponižování dustojného života druhých lidí a všechny ty prolháné hip-hoperské sexisticky urážlivé a vulgárně jen užvaněné prázdné rádoby slangové ubohé kecy a silácky slangové řeči, ty právě prázdná slova o nějakém rádoby skutečném už přátelství, tyhle slavní hip-hopeři jsou ověšení zlatými řetízky a drahými značkovými hadry, kterým teče šampanské vždy proudem mužou slavit kolik peněz na tak podřadném a nemuzikálním hudebním vkusu u druhých mladých lidí ještě nejvíce uspěšně vytřískají, tyhle rádoby přátelé co všem už slušně nenabízejí, ale jen jim vždy osobně nutí kouřit marihuanu, snad protože to jsou ve společnosti druhých lidí největší namachrovaný namyšlený najivní frajeři, který jsou tím ve společnosti udajně pro druhé ještě ,,in". Znám hodně romských hip-hoperu, kteří bohatnou a zbohatli tolik na sociálních dávkách a na svých přídávcích pro děti, o které se ani nestarají a nikdy se o rodinu skutečně nestarali, jsou to ve skutečnosti největší chudáci, ubožáci a nevychovaný zmetci ve značkových hipáckých hadrech, kteří častěji nemají už žádné hranice a zábrany v chování, už žádný respekt k autoritám, jsou to jen obyčejní mladiství delikventi a nic než případný kriminálníci, kteří si jen vždy nejčastěji rádi tolik hrají asi už na pouliční rádoby gangstery či co raději už nevím, myslí si že jsou tím největší králové, že jsou tady pro všechny king, to je ovšem ten jejich největší omyl, na každého hip-hopera ještě tvrdě doufám že policií i druhými lidmi už zvláště skálopevnými rockery dojde až zase nejčastěji budou řídit auto pod vlivem marihuany a jiných drog. Nemám s nimi žádné slitování, zavřel bych je za to bud do kriminálu nebo někam už do nápravného výchovného ustavu kam většina z nich se z vlastní zkušenosti domnívám už patří. Jsou i výjimky, ale málokdo z hip-hoperu není falešným člověkem, a tolik jen marihuanovým vygumovaným fetákem, lehkomyslně najivně už prolhaným rádoby přítelem, rádoby gangsterem a apod... vím to nejlíp z vlastní zkušenosti, nepřehlížejme, neignorujme to a netolerujme to tolik už ve společnosti.

 • MartinDyntar

  Slim jako Slimák a Shady jako Šejdíř, nic než dětinské před pubertální hluboké hipácké morální dno... nic než ubohý nudný hip-hoperský rádoby žvanil se v kanále a v žumpě uplně marihuanou užvanil.. je to hip-hoperská užvaněná nula, je to nemorální marihuánáková žumpa no comment...

 • MartinDyntar

  nenechme už s sebou tímto ubožákem, touto žumpou tolik manipulovat. citát dne: "Nenechme s sebou manipulovat, svědomí nám to nikdy nedovolí." Neovlinitelný a nezmanipulovatelní jsou tu dnes ještě mezi námi právě znamenitý textař a vlastenecký zpěvák Tomáš Ortel, též Ondrej Ďurica a právě zesnulí Dostojevskij. Eminem je americká lehkomyslná najivní pubertální žumpa, patří do kanálu.

 • MartinDyntar

  Je to ubohá druhořadá nesmyslně rádoby užvaněná hip-hopová žumpa, hip-hopová americká modla našich dětí a pubertáku, kteří mají rádi ubohé nesmyslné žvanění. Patří z té vaší kdysi uboze komerčně mainstreamově zábavné MTV spíše někam do newyorského kanálu a měla by spadnout konečně také už do kanálu. Slim jako odporný Slimák a S jako peněžní Šejdíř. At si Eminem koupí raději nové hip-hopové značkové hadry a zlaté řetízky, kterými se muže v kanále potkanum tolik pochlubit. Mě tedy už sám nikoliv, mě tedy už nijak ne. Nejsem už na toho pubertálního retardovaného užvaněnce osobně nijak zvědaví.

 • MartinDyntar

  nemám rád osobně drogy a infantilnost, tu pubertální nadutost amerických fetáckých hip-hoperu, těch rádoby gangsteru. Težce mentálně retardovaný hip-hopový slimák a hip-hopová vysněná modla, ta hip-hopová žumpa patří se svými ubohými druhořadými texty písní se svým infantilně pubertálním nesmyslným žvaněním někam do kanálu, tam se muže pochlubit jak je už rád vždy ověšený zlatými řetízky alespon potkanum, nebude v kanálu sám, muže jim tam rukama pak při svíčce na dobrou noc zamávat alespon v hip-hopovém rytmu svých písní. Najde tam myslím si a doufám konečně vedle sebe celou řadu dalších oblíbených amerických rádoby celebrit.

 • MartinDyntar

  Nespadla nám konečně ten až infantilně až předpubertálně nadutý mentálně těžce asi zretardovaný ubohý šejdířský mladík, ta naše vysněná americká modla marihuanou věčně zakouřené hip-hopové žumpy, v noci do kanálu kam i konečně tolik patří? No skutečně nevím.

 • MartinDyntar

  Eminem je ta největší a nejhnusnější hip-hopová žumpa. Hip-hop sem a hip-hop tam do žumpy, do septiku a do kanálu. Tenhle Slim jako (hip-hopový) Slímák a S jako (hip-hopový) Šejdíř konečně zemřel, odešel v tichosti a dustojně v jedné z ulic New Yorku.. spadl tam v noci do kanálu, kam vždy svou velkou ošklivostí a smradlavostí a svou ubohostí patřil. Zanechal po sobě i poslední svou písen "The Very Big Mouse The Very The Nigt Canal Song for Martin Dyntar"

 • MartinDyntar

  Už nemuže psát a skládat si texty svých písní, ta vaše ubohá hip-hopová žumpa předevčírem spadla v jedné z ulicích New Yorku bohužel v noci do kanálu. Našli u něj poslední jeho skladbu s názvem "Thank You Martin Dyntar from Rychnov nad Kněžnou from Czech Republic za tvou Lásku." Tak to vypadá že Amerika asi vyhlásila válku Face Bookovýmu gigantovy lišákovy sultánovy Martinu Michailovi Fjodorovi Dyntarovy Dostojevskému z ulice Melancholické 84 a všem jeho naježeným liškám, tak požádal na Slovensku poslance Ondreje Ďuricu a Slovanské velvyslanectvý i OSN o pomoc při udělení politického azylu v utajeném objektu ministerstva vnitra kdesi v Rakousku, a setkal se tam náhodou s dokumentaristou, s režisérem s íráncem, s bývalím politickým azylantem s Arashem T. Riahiem, který o Martinu Dyntarovy ted natáčí svuj nový dokument pod názvem "Kdo je vlastně Martin Dyntar?, ten největší Slovan.. - je to bývalí (česko-čínsko americko - česko-německo ruský) multikulturalista, dnes po vzoru Dostojevského největší levicově anarchisticky vlastenecky pravoslavný český neomarxistický pacifista a spisovatel... ?" Nikdo neví, ale jedno je tu jisté - Martin Dyntar se tu na osobnostech.cz bud z toho uchlastal nebo upsal se tu k smrti! Zanechal tam poslední svou vuli... že odešel od tud konečně v tichosti."

 • MartinDyntar

  Snažím se být stejně jako Tomáš Ortel a Ondrej Ďurica nejen už upřímný, ale i čestný a pravdomluvný, a velice (ne)tolerantní a radikální v názorech, své názory tu hodně a vždy rád osobně vyhrocuji, a právě tahle infantilně předpubertálně nesmyslně užvaněná nelidská žumpa zvaná Eminem mě už sr.. skutečně nebude. Prosím o lajk než... vždyt víte než jsem nebudu moci se svým I.D na I.D zkratky jako že na invalidním vozíčku pak psát proč se ptáte. Ale naštěstí je tu nezisková organizace PDZ, která naštěstí má moc pěkně naježené sociální pečovatelky. I ta americká žumpa zvaná Eminem by ji také už potřeboval... ale no to snad? Anebo se tu už rovnou tu pověsme na osobnostech na Kříž se svatozáří a odpouštějme pak té žumpě, také řešení.. kde tu prosím moc najdu ,,také" naježeného smajlíka?

 • MartinDyntar

  Upřímný, čestný a pravdomluvný jsme tu já a snad také Ondrej Ďurica a Tomáš Ortel a ne už tahle lidská žumpa, tenhle nesmyslný ubohý rádobyžvanil, tahle americká žumpa.. bože muj co vám to ta MTV a Očko dnes nesmyslně marketingově hudebně prumyslově tlučou do hlavy za samé ubohé podřadné ,,show" nesmysly?, to se skutečně nedá jakkoliv poslouchat, už přehlížet ani tolerovat... jsme v tomhle státě všichni asi rádoby americký chudáci, také už americký chudáci... ne jsme asi slepé a tupé ovce MTV, Očka a dalších TV kanálu... Eminem? Nemuzikální žumpa, ubohé lidské dno, pro lidi s tolik podřadným hudebním vkusem. Netahejte laskavě nám ty ubohé a podřadné nemuzikální hudební nesmysly z nějaké vysoce komerční šoubyznistické MTV z USA už k nám doté krásné zlaté Evropy..

 • MartinDyntar

  Je to ubohý hluboce skažený mě nesympatický odporný rapper, je to hudební ,,hnusák", je to jen lidská žumpa, kterou by měli v USA zavřít někam do kriminálu a zahodit raději pak klíče. A hip-hop samotný? Nic než sprostá lež a ubohá rádoby manipulace druhými lidmi, už myslím není žádná tolik duležitá láska k pravdě, k vlasti, k rodině v samotném rappu a v hip-hopu, ale jen ubohé lidské ,,dno" v této podřadné nemuzikální hudbě, jen ubohé slangově laciné pubertálně infantilně nesmyslné rádoby gangsterské žvásty a kecy o sobě, o nějaké rádobypřátelské pospolitosti a sounáležitosti, ve skutečnosti je to nejvíce o svém vlastním umyslném či nevědomém sebeponižování se a možná nevědomém (možná neuvědomělém) ponižování druhých lidí, na kterém se v Americe tolik neustále vydělává a hudebně ,,vytřískává" co nejvíce peněz a které myslím nikdy neskončí, protože lidé v USA i u nás v Evropě to chtějí vidět a slišet, protože sebeponižování a ponižování druhých je velká show, je to největší zábava, největší zábavou je dnes bohužel právě to jak jsou lidé sami ubohý a sebeponížený a že rádi ponižují druhé lidi, o tom je právě tolik dnes hip-hop...Eminem je hnusná lidská žumpa, tenhle americký bohatý asi zoufalí rádoby,,gangster" či co mě muže polib.. mou zadnici. Osobně nestrpím a nijak netoleruji vulgární a sexistické ponižování v hip-hopu nic než tolik neskonale ubohých amerických rádoby fetáku a rádoby gangsteru...

 • MartinDyntar

  Jen doufám že toho hluboce skaženého rappera zavřou konečně už do kriminálu a zahodí klíče!!

 • MartinDyntar

  Dostal jsem tolik nenávistné vzkazi od rádoby rapperských marihuánakových vyhulencu a od hašišáku, od obyčejných rádoby rapperských ubožáku. Od těch rádoby dětinsky užvaněných gangsteru rapperu že?, kterým skutek nakonec utek. Takže ještě jednou a lépe všem zopakuji fakt že váš Eminem je hluboce skažený sebeponížený rapper co ponižuje a uráží druhé lidi, a nezmuže se navíc, je to neskutečná 0, je to neskutečný hluboce skažený ubožák!!! Zlatý Rammstein nebo Metallica než marihuanou vysmažený rappeři a hip-hopeři, kteří marihuanu dýlujou a kšeftujou tak s neštěstím druhých lidí!!! a na to se nikdy druhými nezapomíná!!!, a ještě rádi jezdí nejspíše přitom častěji autem právě pod vlivem těchto drog!!!, zavřel bych nejraději všechny ty gangsterský rappery do kriminálu a je neskutečně dobrá parodie na rapp v písni "Dayte Rom" ruských Korol i Shut pro MTV si snad někdo poslechne místo toho amerického rapperského zmetka a ubožáka, který vytřískává majland na podřadném hudebním vkusu druhých lidí, a není jediný, je takových rapperu dnes bohužel celá řada!!! Víte co " Never Gangsters Paradise" od Coolia je pro vás nejlepším lékem na ty vaše tolik hlavy plné marihuany a dýlujte marihuanu dál, dál kšeftujte s cizím neštěstím vy mladistvý lehkomyslný a nezodpovědný delikventi, vy ubohý dealeři drog. Na každého jednou dojde!!! Policejní metody jsou naštěstí o krok před vámi napřed... a fandím jim, nikoliv vám. Je to takto dost srozumitelné?!!! Stačí?!!!

 • Luky1987

  V pohode

 • MartinDyntar

  Souhlasím s tebou a díky moc Luky a promin mě mé některé komentáře jestli se tě v něčem nepříjemně dotkli, ještě jednou promin nemohu jinak než se ubýrat cestou nekompromisní a svérázné kritiky, nelze přece jen nekriticky zbožnovat a obdivovat, musí bít trochu toho kritického myšlení nemyslíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit