Přejít na výpis diskuzí

Emma Thompson

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kornelija14
    Woow milují jí v jejím (asi) nejnovějším filmu Beautiful Creatures v roli Sarafine Duchannes je opravdu DOKONALÁ!!! Opravdu miluji tuhle herečku hlavně díky té roli Sarafine byla tam naprosto úžasná skor bych jí ani nepoznala.Opravdu dokonalá herečka. *14* *14* *14* *1* *3*
    • Souhlas. Je to sympatická dáma, která si nehraje na celebritu, ona prostě celebrita je. Na rozdíl od mnoha jiných. Moc se mi líbí. *3*
  • mě spíš nejvíc dojala pohádka chuva mcpfee PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁni já na ní koukam každy den mám takoví pocit jako by existovala *14* *4*
  • nika1979
    Emma Thopson *5* *5* *5* *5* *5* *5* *14* *14*
  • Emma a Alan

    Me se zda ze ji to slusi nejvic s Alanem Rickmanem
  • vinca

    Báječná...

    Emmu Thompson miluju, je báječná. nebudu vyjmenovávat filmy, které s ní miluju, to by bylo na dlouho. Pokud jste viděli třeba Anděly v Americe, komentáře stejně nepotřebujete. Teď mě velice dojal film Last Chance Harvey, je to velice milé pokoukání.

    K profesorce Sibyle Trelawneyové - je to perfektní postava, která aspoň ten film trochu odlehčí. I v knihách je skvělá, moc mě mrzelo, když jsem zjistila, že v posledních dílech se bez ní budeme muset obejít.

    Tolik pro dnešek. Kdybyste kdykoli potřebovali chvalozpěv na tuto báječnou herečku a krásnu ženu, jsem k dispozici.
  • Emma

    Prof. Trelawneyová je super a navíc nemůžete soudit člověka podle filmových rolí...
  • chůva McPhee byl zajímavý i zábavný film a Emma Thopson svou roli zahrála skvěle. *3*
  • jo ja o ni pisu asi prvni tak chci rict *3*,ze hraje v potterovi peknou kravu *8*
    • Re: Oponent

      Já myslím, že to, co píšeš je pěknej kec! *5* Tak za prvé: nehraje krávu, ale poměrně zhulenou zmatenou osobnost s drsným hárem a rozhodně to není kráva!!! *10* Za druhé: když už to zahrála, tak je to super herečka! scény s prof. Trelawneyovou jsou pro mě příjemným odlehčením. Její výkon zasluhuje pochvalu. to´t vše! *5* *10* *3*
    • Re:

      Tak to bude asi dobrá herečka *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit