Přejít na výpis diskuzí

Engelbert Humperdinck

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EH je nedostižný zpěvák, nádherný muž, viďte, dámy, a kdybyste ho znávaly "zamlada"!!! Občas v TV vystupoval, že by to bylo ještě za minulého režimu? Patrně ano, jinak bych o něm nevěděla. Teď mi nezbývá, než si ho pouštět na You Tube a té dámě, které osud dopřál vidět ho dvakrát naživo bych záviděla, kdybych to uměla.
    Marta, ročník 1945
    • Paní Marto on je opravdu nedostižný zpěvák a ve svém věku pohledný muž. Vystupoval hlavně v TV NDR, pamatuji si na některá vystoupení. Naše TV ani rádia se nesnažila o jeho uvedení ...proč, to se asi nedozvíme. I v současné době je o něm málo dostupných informací. Letošní rok byl pro něj 50.výročím jeho úspěšné kariery , vydal dvě nová CD a kolekci jedenácti CD ze starší tvorby. Čtvrtý koncert jsem viděla v Londýně , byl to nádherný zážitek! Zpívá naživo a jeho hlas je stále silný jako před léty . Má mnoho fanynek našeho věku , ale i mladé ženy a také mnoho mužů ! Můžete i trochu závidět i když to neumíte , mě je spíše líto toho že ho nemohou vidět i ostatní. Snad se koncertu dočkáme i v Česku ...musíme v to doufat!
  • Velmi si pana EH vážím,je to nejen umělec, ale zároveň i člověk pro rodinu,nebál se oženit,aby nepřišel ó fanynky,má milující manželku,se kterou jsou již přes 50 let ( 4 děti ),je to Zlatý kluk ! Škoda,že v Česku nemá koncert.
  • Já ho objevila nedávno a vzpoměla si,že už v mém dětství si ho poštěl taťka na kazetě v autě,vrátila se mi jeho písněmi vzpomínka na dětství,hmm nostalgie.Poslouchám ho teď denně,pohlazení na duši,krása.Zašla bych na koncert,jen nevím,zda ještě koncertuje,loni byl v Londýně,bohužel jsem o něm ještě nevěděla.Nevíte někdo????Díky.. *3*
    • Koncertuje převážně v USA , pro letošní rok není zatím plánován koncert v Anglii . Koncert Engeberta Humperdincka jsem viděla dvakrát a je to úžasný zážitek ! Jen velká škoda že u nás ještě nekoncertoval .Pokud máte zájem , je možné se přidat na některou stránku fan klubů na Facebooku kde je mnoho informací .
  • Před 50 lety 13.1. 1967 byla nastartována kariéra Engelbert Humperdinck písní "Release Me ". Je to zpěvák s nádherným hlasem ,vystupováním a vitalitou kterou mu mohou závidět i mladší zpěváci. Jeho koncerty jsou vždy úžasným zážitkem a vše je zpíváno bez použití playbacku ! Jen škoda že naše rozhlasové a televizní stanice nejeví o tohoto zpěváka žádný zájem , myslím že jsme byli o dost zážitků s Engelbert Humperdinck ochuzeni . Do dalších let mu přeji pevné zdraví a vyprodané koncertní sály !
  • I já jsem objevila EH před rokem. Od té doby mám ráda jeho písně, které si pouštím snad každý den (hlavně v práci).
    Je to určitě vyjímečný zpěvák i člověk.Jsem ráda, že jsem jej našla.
    • A to jej můžete poslouchat v práci? Tak to máte dobré, že vám to nadřízený toleruje.... Přeji nadále hezké zážitky!
      • Jsem sama svým pánem, tak mohu si poslouchat co chci. Celé dny si pouštím mantry a právě výše uvedeného EH. Furt dokola a furt je to pěkný. *4*
  • Engelbert je právem nazýván " králem romance ".Jeho neskutečně krásný hlas i impozantní zjev, musí každého okouzlit.Zpívá celým svým srdcem a publikum ho miluje. Celý svět ho obdivuje !! On je velká pěvecká hvězda!! Je mi velice líto,že v Česku ještě nevystupoval !! Opravdu jsme přišli o mnoho nádherných vystoupení!! Jeho hlas mi stále zní v uších a mám ho hluboko ve svém srdci.Přeji mu, aby ještě dlouhá léta nás hladil svým hlasem a měl pevné zdraví .... *14* *14* ❤❤
  • hold e.h.

    musím přiznat tento zpěvák se nenarodl on se vyskytl.takový zjev i hlas dohromady to je rarita.ann. *14*
  • Jedinečný hlas

    Příspěvek do diskuze? Poslechněte si jeho jedinou skladbu a uchvátí vás barva jeho hlasu.Úžasný...jedinečný...vynikající...hlas, který způsobí,že vám běhá mráz po zádech nad tou nádherou.A nadto ještě vynikající osobní zjev/kdysi/ jako všichni i on stárne,ale krása jeho melodií zůstává... Dost zpěváků ho kopírovalo-marně... *14*
    • Musím se vším co jste napsala 100% souhlasit. Nádherný, jedinečný, hned prvním tónem rozpoznatelný hlas který vás nutí stále znova pouštět jeho písně! Jeho zjev i vystupování mi imponuje i přes jeho věk *14* , čím starší tím přitažlivější ! Přeji mu aby ještě dlouho svým hlasem hladil po duši všechny jeho příznivce .
    • Re: Jedinečný hlas

      Ahoj Šárko! Máš naprostou pravdu je to opravdu neobyčejný hlas tvořen od srdce a s citem.Rád jeho písně zpívám ale nikdo to nedokáže jako on mám svoje CD kde zpívám jeho písně ale nejde mi o kopírování, jsem to prostě já. Jenom jeho styl a tonina mi vyhovuje jaroslav K. *3*
    • nezná někdo...?

      Nevíte prosím někdo,jestli tento zpěvák nenazpíval tu písničku,kterou zpívá v češtině Lucie Bílá:,"Plyn už křičí z trouby ven" Jestli o tom něco víte prosím odepište na můj email kiwilka.r@seznam.cz *4* *3*
      Je to důležité...(Potřebovalabych tu písničku od neho pokud od něho je sehnat)Děkuji
      • ano, zpívá ji ta uřvaná švadlena
      • Re: nezná někdo...?

        Najdeš na You Tube - Engelbert Humperdinck i s jeho skladbami Plyn = Release Me *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit