Přejít na výpis diskuzí

Eric Bana

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spisovatel známé série Hraničářův učeň, John Flanagan, napsal, že by rád viděl, aby roli Halta, ve filměch inspirovaných jeho knižní serií obsadil Eric Bana. *4*
  • Nádhernej chlap hlavně ve filmu Hanna *14* *14* *14*
  • Eric je opravdu nádherný a to tělem i duší *14*
  • Re: Docela fesny muzsky

    Protože nic na světě není dokonalé, a protože žádný člověk není dokonalý, ale dokonalým se stává až ve chvíli kdy ho jako takového začneme vidět :)
  • Já 34 let

    Včera jsem ho opět zahlédla,ve filmu Mnichov,dnes koukám kolik že mu je.Tenhle chlapík je fakt fešák,má pěknej kukuč a vůbec nějakýho Pitta s přehledem strčí do kapsy.Jěště že není můj soused *1*
  • jitushkaa

    Re: ...asi podobný názor

    V černý jestřáb seszřelen tam je nej. Prostě je tam chlap s velkym CH *14*
  • -reddragon-

    hector

    heeeh v troje je faktt nadhernej *14* upe moccc ho žeru *14* *14* *1*
  • Re: Eric

    inak to nasadzovanie výstroje je už moja pomaly legendárna scéna:DD :D xix
  • ...asi podobný názor

    trója - úžasný, na zaplakanie:DD black hawk down - ešte lepší.. čo dodať... ILY!! :DDD
  • Re: Eric

    jo je úpe boží *14* v tróje hlavně! ale mě je to vždycky líto, když se na to koukám a ten blbej nafoukanej Achilles(brad pit) ho zabije =o( ale víc mu to sluší jak měl ty vousy než bez vousů
  • libjenka27

    Eric

    Prostě nejkrásnější byl v troji *14* ...Pokaždý brečim, když si nasazuje tu vystroj a pak ho ten *** Pitt zabije *9*
  • Re:

    To je pravda! Bradovi to v Tróji slušelo ale byl tam takovej jako hrozne drsnej! Kdyžto Eric tam byl takovej Charakter :D, bylo mi líto když ho Achilles zabil!!! *16*
  • Re:

    no jo ale to už by nebyla taková sranda
  • Re:

    krasnejsi chlap se nenarodil,to je fakt!je k sezrani! *5* *4*
  • Re: Nej

    Souhlasím s tebou, je to fakt chlap podle mých snů.
  • Docela fesny muzsky

    Ale proc ma tak priserne krivy nohy? PROC!!! *7*
  • Eric je proste uzasnej ,ale v troje bylo hrozny jak ho zabili nejakej nafoukanaj Brad Pitt *5*
  • Eric je naprosto nej je strasne bozi *14*
  • Je to ten nejkrásnější chlap na světě a má dokonalou postavu, já ho prostě miluju *14*
  • http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&au th=bAkus1CzF.Tb&forum_ID=7973

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit