Přejít na výpis diskuzí

Eric Dill

OSOBNOST 14.3.2009 
197 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikolkali

    vše nej

    On je úpe úúúžaneeej <3 *14* *14* a všecko nej páč má dneska nározkyy =* =)
  • .....

    hele lidi tohle je fanclub erica a něco kde se budete urážet všichni navzájem....eric je to co nás spojuje a jediný co dokážete je že se kvůli němu budete hádat.....
  • deniskakikuska

    upa ho žeru ♥

    ve filmu správně praštěný holky, je uplně boží,moc se mi líbí, ♥♥♥ uplně ho strašně moc žeru ♥♥♥ chtěla bych jít na koncert, (jestli někdo víte kdy bude v praze tak napište vzkat prosím)závidím Devon,že se s ním pohla políbit,mě kdyby dal pusu tak snad omdlím *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ,tak jestli víte někdo kdy bude v praze tak napište ( i když vím,že to se asi nestane) *9* *9* I LOVE YOU !!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a vím,že nejsem jediná,co holky??? *14*
    • Re: upa ho žeru ♥

      souhlasim stebou deniskakikuska já sem na tom uplně stejně taky bych omdlela kdyby mě políbyl bych se zbláznila a na koncert bych taky moc chtěla *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* on je tak hezkej boží nej nej nej nej nej nej krásnej kdyžtak písni na email mužem si pokecat o ericovi
  • mart14

    Dotaz

    Chtěla bych se zeptat jestli je ženatý nebo svobodný *7*
    • Re: Dotaz

      myslim ze je svobodny *3* *3* *3*
      • ericdillfanynka

        Re: Re: Dotaz

        super
        • kkkk...nickosek
          Noněkde se píše, že má dvě děti a někde, že je svobodný!..Too je těžký!..=D
  • lindias

    koncert

    kdyby tak byl v čr žee?? *3*
    • Re: koncert

      to by bylo super
    • Re: koncert

      jo no kdyby byl ja bych tak chtela na jeho koncert ploc nemuze prijet do ceska vzdyt tu ma urcite hooooooodne fanynek ja ho upe zboznuju je taaaak sladky *14* *14* *14* *14*
  • lindias

    love

    jej eric je supaa *14*
  • ...

    holky vy ste táááááák trapný jako tak trochu ste nedomyslely že eric nebydlí v bostonu ale v LA takžěě dobrý no děte si s tim vopruzovat nekam jinam
    • Re: ...

      aha a to mi chces rict ze dela koncert jenom v los angeles asi tezko zeeeeee????????ja nevim jak vy ale ja si myslim ze do ceske nikdy neprijede pac tu neni vuec slavny a to je docela bby nee mely bysme s tim neco udelat co myslite ale newim jak to udelat *5*
      • Re: Re: ...

        a co s tim cheš udělat já sem o něm třeba mluvila ve škole a všechny spoluzačky jely jak je trapnej a starej takže jako jestli máš plán tak ti s nim ráda pomůžu :)
        • Re: Re: Re: ...

          hmmm to jo no moje spoluzacky taky rikaly neco podobneho ja neznam v okoli nekoho komu by se libil!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jenze ja ho upe zeru!!!!!!!!!!!!! a na ten film bych se mohla divat porad *4* *4* *4* odkud vlastne jsi????????? *4* *4* *4* *4* *4*
          • mě se taky líbí!!!! *14* a já se na ten folmec dívám pořád *14*
          • kkkk...nickosek
            Tak to u nás to je upa naopak!..Všechny holky od nás ze třídy ho zbožňujou!...Ale chystá nový album a první 4 songy už budou před Vánocema nebo v Lednu!....♥
          • Re: Re: Re: Re: ...

            z liberce :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              hmmmm to je skoda ja sem z bohumina tak asi tan plan spolu nevymyslime ze???????? hmmm to je skoda *3* *3* *3*
    • Re: ...

      nojo jenža když byl v kapele the click five tak bydleli v bostonu.a jaj trochu trapas neee
  • HOVNO!!!

    hej panebože vy tu machrujete s jednim autogramem.ja už sem byla v americe v bostonu a byla sem na jeho autogramiade a povidala sem si s nim.bylo to asi pred pul rokem a rikal ze pry nikdy koncert v česku delat nebude tak nevim co tady zas delate podnikave plany. *5*
    • Re: HOVNO!!!

      no jasně kecy kecy............. *8*
      • Re: Re: HOVNO!!!

        holky vy jste jak kravy a jste táááááááááááák blbý *15* vždzt musi myt holku ne a do the click five patří a zpíval kindap my hearttakže dete nekam ja moc dobre neco vim je to celebrita takže bude chodit s nejakou modelkou ale s vama by stejnak nechodil protože musi bejt namyšlenej vite o vas nema zajem.tak klid !!!a uklidnete se
        • Re: Re: Re: HOVNO!!!

          hey girls learn good things here that I have bachelor's not true but I have holku.a's not true that I'm stupid but I'm from LA or Los Angeles know in Boston, I was born and I'm Eric Dill I played with some blonde but I can not remember the name but Linz lohan is my friend and have a girl you Eric Dill mouth! and I do not know if we go to CR *5*
          • Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

            ahm...sorry ale nikdo těm tvym anglickým kecům nerozumí!!!!!!!§§§ *10* *10* a seš trapnej ..........hahhaha jesně napíšeš sem nějaký annglický žvásty a že seš eric dill a my s tebe padnem na prdel néé a mimochodem tohle jsou český stánky tak je slušnost sem psat česky a jestli seš eric dill tak by ses tak nestrapnoval a z ájiny máš asi 3 že????
          • Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

            táááááááák a toto psal nějakej trapák co se snažil dělat že je eric dill a bylo to napsaný česky a přeložený na překladači a ještě tam máš čeky "holku" *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

            hahahahaha tak to tu este fakt nebylo hahah kto uveri ze to psal eric dill hahahaha jedine fakt hloupy clovek tak to ma grady to je fakt dobry *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

            mart14 neco ti reknu :vyliž si ty krávo!!! *1*
      • Re: Re: HOVNO!!!

        holky vy jste jak kravy a jste táááááááááááák blbý *15* vždzt musi myt holku ne a do the click five patří a zpíval kindap my hearttakže dete nekam ja moc dobre neco vim je to celebrita takže bude chodit s nejakou modelkou ale s vama by stejnak nechodil protože musi bejt namyšlenej vite o vas nema zajem.tak klid !!!a uklidnete se
    • Re: HOVNO!!!

      jj machrovat tak umí kdekdo!!!ae uskutečnit je to horší a těžší co???pochybuju že eric by si povídal s nějákou českou namachrovanou fuchtlí *1*
      • Re: Re: HOVNO!!!

        kravo jedna co ji nadavaš!!!!!!!!??? vsak ona ma pravdu,ona byla v bostnu bo my sme se tam potkaly a od te doby sme kamosky!!!!!!!!! a nevim,nevim ale zda se mi ze tady machrujes tak akorat ty!!!!!!!! asi zavidis lidem kteri se uz s nim potkaly!!!!!!!! *5* *5*
        • Re: Re: Re: HOVNO!!!

          jo akorat tu machruješ ty nikdo jiny a nemusiš nadavat do my segry ZAVIDIŠ ZAVIDIŠ HAHA *1* *3* *3* muzu ti to taky potvrdit byla sem tam snema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

            gaby a lucy cadis:Někdo to nemůže petrdit s kámoškama jste si možná něco domluvily a s ostatníma taky!Newim proč ze sebe děláte boháče že máte na cestu do bostonu a s takovýma krávama by se ani nebavil. *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *16*
          • Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

            vy ste trapny xD *15* nechapu proč tady machrujete že ste videly a povidaly si s nákym zpevakem... nevim co je na něm tak užasnýho že to všem musíte cpat a nadávat ostatním.. pochybuju že někoho zajíma že tam byla naka holka... a ze jeji teta tam bydli.. takovejch lidi je co tam bydlí.. :D nj ted se pustite i do me :D okej jen do toho když vam to udela radost... *15* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

              psala! podle mě jo a hnet za sebou to byla ta frajerka co se s nim setkala v bostnu a mluvila s nim atd. do tý její scifi už chibí zapojit jen že se do sebe bláznivě zamilovali ona se do bostnu přestěhovala a ted spolu žijou a pak by mohla ještě jako za něj napsat ano ano to je pravda miláčku :D trápkááááá :D *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

              asi jo hele *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

              jo *1* a jen jesly to nahodou nepsala jedna a ta sama osoba viiš *7* *15* *15* *15*
      • Re: Re: HOVNO!!!

        jo jo povidal kdyz neveris tak se zeptej klidne my segry nebo tety pac moje teta bydli v bostonu a byla tam semnou a ona umi anglicky!!!!!!!!!!!!!!!!! a priste mi nemusis nadavat ja ti taky nenadavam!!!!!!!!!!!!klidne never jestli chces mi to je sumafuk!!!!!!!!!!! *13*
  • nelcass

    eric

    je nejlepší má stejný znamení horoskopu jako já
    • NaThUsQa...

      a jaký máš znamení???? *14*
    • Re: eric

      no nekecej
  • jjjjjjj

    ahoj lidi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit