Přejít na výpis diskuzí

Eric Idle

OSOBNOST 31.12.2006 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eric Idle je můj nejoblíbenější Python *1* Miluju ty jeho konverzační skeče a písničky, všechny jeho výstupy jsou úžasné a originální, a ty jeho ženské role... *1* K sežrání, je opravdu hezký, nestydím se říct *14* Na Létající cirkus se můžu dívat pořád dokola...
    Ale ze všech Pythonů je asi nejprovokativnější, viz některé jeho (neuvěřitelně vtipné) písně a výroky. Angličtinářským fanouškům doporučuji prohlédnout si "MontyPython's channel" na YouTube a jeho oficiální stránky.
  • paola15

    skvělej

    Úplně super smysl pro humor:-D...a nehledě na to, že není ošklivý.. *14* ...S Cleesem je žeru *3*
  • lamerienda

    Nej

    Můj nejoblíbenější cirkusák. John Cleese je sice jako dvoumetrová stařenka fakticky delikátní, ale Ericův skřehotavý hlásek a přihlouplé pohledy mně dostávají víc.
  • Lidi, přečtěte si Cestu na Mars, je úžasná!!!!!!!!!!
    • Re:

      Ano, já si ji přečetla a je to opravdu skvělá kniha. Ten jeho unikátkní smysl pro humor. Mohla bych ti doporučit zase něco já? Přečti si Saharu od Michaela Palina = taky úžasná kniha. Naučná i zábavná. Mohu konstatovat, že nikdo z Pythonů v sobě svůj delikátní smysl pro humor opravdu nezapře *1*
  • Smysl života

    Právě jsem si koupila DVD Smysl života.No řekněte není tam Eric v těch ženských rolích úžasný?Perfektní film, koukám na něj pořád dokola.
  • eeee.... nie mam co napisać. Monty Python jest fajny i tyle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit