Přejít na výpis diskuzí

Eric Stoltz

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není mi vůbec sympaticky *6* *6* *7* *11* *12*
    • Ty mi taky nejsi sympatická!!!Je dokonalý!!!!
  • Je super

    Je to opravdový "Pan herec"!!!!Zahraje vše a dobře.A nejen to!Je moc krásný.Není tuctový,je božský!Velice ho obdivuji.Kéž kdyby přijel do Karlových Varů.Ráda by jsem ho viděla na vlastní oči. *4* *4* *14* *14*
    • Re: Je super

      plně stebou souhlasím.Vidělas film Báječná chvíle?Je z roku 1987 ale ve filmografii není uveden.Hraje tam s ním Mary Stevart Masterson jeho kamarádku a Lea Thomson,holka kterou by chtěl.Nevím jak to do filmografie vložit.Dyžtak dík za nápovědu. *13* *3* *14* *14* *15* *5*
  • Sexy zrzek !!!!!

    Už dlouho jsem nevyděla film s Ericem Stoltzem.Je to škoda!On totiž zahraje všechno.Od lumpa po milovníka.Navíc má na čele napsáno:SEX !!!!!! *16* *8* *16*
  • Je to mlsný kocourek!!!

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Mnam,mnam...
  • Stále okouzlující

    *14* *14* *14* Už dlouho nedali žádný film s Ericem Stoltzem.Chybí mi jeho humor,vtip a šarm. *14* *14* *14*
  • fanklub

    ahojik jojo je to fainky herec fakt super a když vy máte stejnej názor tak sa přidejte do fan klubu..:-) *4*
    • Re: fanklub

      To moc ráda.Co mám udělat? *7*
  • Je to špička!

    Tak si to tu prohlížím a narazím na tohoto herce.Párkrát jsem ho ve filmech viděla.Je fakt dobrej.A taky se mi líbí *8* *8* *8*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Fakt je dobrej!!!Je to frája!

    Tak si ho prohlížím a musím říct,že se mi také líbí.Budu ho sledovat! *5* *5* *5* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Jsi jednička Ericu!!!

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* Jsi nejlepší a nejhezčí!!!
    • Re: Jsi jednička Ericu!!!

      Máš pravdu,ale chtěla bych ho více vidět ve filmech.Mohl by přiject do Karlových Varů.Super,super... *16* -pořádnou vášen!!! *3*
  • Eric Stoltz

    ahoj,je fakt super,ale zatím se mi líbil jenom ve filmu záhady bermutského trojuhelníku.sleduju pravidelně části.těším se na tu poslední je to moje nejoblíbenější postava *14* strašně bych chtěla jeho podpis,moje segra mi řekla že to jde,od jednoho herce si nechala zaslat fotku s podpisem.byla s toho vážně štastná,tak jestli byste se mi ozvaly tak mi prosím pište na muj email *3* *7* *7* *7*
    • Re: Eric Stoltz

      Proč jses tak dlouho neozvala?Mohli jsme pokecat o E.S.Ozvi se.Čau Mel. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit