Přejít na výpis diskuzí

Eric Szmanda

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RE:

    Tak všechno nejlepší Ericu ;)
  • Miláček

    Eric je moje sluníčko když je mi nejhůř čumím na něj v telce,klása na pohled a v CSI:Las Vegas ty jeho hlášky.......úžasné....... *4*
  • Eric

    ..nejlepsii z nejlepsiich.. *5* *14*
  • díl napadení Grega..

    greg je v kriminálce fakt dobrej a zajímalo by me kdterej ten díl ho napadli a ve kterém vybouchla laboratoř a on byl zraněn..prosím jestli to někdo víte ta k napište.. *7*
    • Re: díl napadení Grega..

      Napadli ho v 7. řadě 4. díle a soud byl v 7. řadě 7. díle.. :-)
    • kamilililinecka

      Re: díl napadení Grega..

      napadli ho v díle Fannysmackin(nevim jak je to česky) ale je to myslim 4 díl v 7 sérii:)...to druhý nevim *7*
      • Re: Re: díl napadení Grega..

        Díl kdy vybouchla laborka se udál ve třetí řadě a je to předposlední díl.
      • Re: Re: díl napadení Grega..

        dikec za odpověd..ten díl je moc super.. *4*
  • Hele, nevíte jestli má přítelkyni? Ta Jorja se na něho na pár fotkách podezřele sápe. A taky jsem ho viděla s blonckou. *5*
    • Re: Nema

      Zije sam se svym psem. Je velkym milovnikem zlateho retrievra. Navic jsem se dnes docetla, ze je i snad prihratej, dost to kouli se svym serialovym kolegou, myslim ze se to pise George Eads, nebo tak nejak. *9*
      • Re: Re: Suka svyho psa?

        Pfuj. *9*
        • Re: Re: Re: Suka svyho psa?

          Eric neni zoofil ani homosexual, ty blbecku. Myslim, ze nejakou deviaci trpis tak leda ty! Jen dosud nenasel vhodnou partnerku, se kterou by chtel sdilet svuj zivot. Ma vyssi naroky a jeho stylem neni ze se podiva na prvni zenu, ktera se pred nej postavi a on rekne "hupnem na to kote". V kruzich, ve kterych se pohybuje je dost tezke si najit tu pravou. *15*
    • Re:

      Mno pochybuju. *5*
  • Nejasnost

    Hele, nevíte jestli má přítelkyni? Ta Jorja se na něho na pár fotkách podezřele sápe. A taky jsem ho viděla s blonckou. *5*
    • Re: Nejasnost

      Hlupano! Muzi Lvi maji vytribeny vkus na zeny, potrebuji extra kousek.. to ona tedy rozhodne neni, navic se chova a vypada jako chlap!! *15*
  • Mám o něm stránky..

    Mno,jestli o máte rádi tak všechno o něm naleznete na mích stránkách www.ericszmanda.blog.cz *1*
    a nemá přítelkyni.Je svobodnej :) a jezdí do Thajska pomáhat do vojenskejch táborů...jak já ho miluju *14*
    • Re: Mám o něm stránky..

      Myslim si, ze se dost vymika, pripada mi hodny a ze ma rozvinute socialni citeni, narozdil od svych mnohych kolegu, kteri znaji jen divoky mejdany, devky, drogy a chlast. *5*
      • Re: Re: Mám o něm stránky..

        mooc hezky receno!! *3* *4*
  • Jeste neco o Ericovi!!

    Eric studuje kvuli serialu soudni lekarstvi. *4*
  • Venda

    Tak jsem predevcirem prohrabovala filmiky miho brachy a zjistila jsem, ze tam ma s Erickem film 100 Girls, tak to se musim mrknout. *3*
  • Ahoj

    Eriku, jses fakt uzasnej chlap. Mas vztah k detem, k vareni, k uklidu.., nechtel by sis me vzit? *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit