Přejít na výpis diskuzí

Eric Szmanda

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smutnim

    Jsem smutna, moocky smutna smutnoucka, ted konci dalsi rada. Divejte se. Dnes naposled. *9* *9*
  • Ahoj

    Eriku, jses fakt uzasnej chlap. Mas vztah k detem, k vareni, k uklidu.., nechtel by sis me vzit? *3* *14*
  • Happy Birthday Ericku

    Vsechno nej nej k 32 narozeninam, at nam nadale jen kvetes. *3* *14*
  • scháním

    neví někdo kde se dá písnout o autogram ?????? prosííííím!!!!!!!! jinak je fakt moc sladkej a podle mě není přihřátej!!!!!!!!! to jsou jenom kecy, který si někdo vymyslel aby se pobavil ted si mahrávám celou 1 řadu a taky mám nějaké díly 5 řady a chtěla bych vidět i 6 řadu nemáte ji někdo???? *14* *3*
  • Venda

    Tak jsem predevcirem prohrabovala filmiky miho brachy a zjistila jsem, ze tam ma s Erickem film 100 Girls, tak to se musim mrknout. *3*
  • :-O

    Tyyy vooolee!!! Je uuuplne nejvic k sežrání!! *14* Jeste te tu kriminalku davají.. *14* Skoro stejne tak krasnej jako Adam Garcia... *14* *14* *14*
  • Jeste neco o Ericovi!!

    Eric studuje kvuli serialu soudni lekarstvi. *4*
  • Mám o něm stránky..

    Mno,jestli o máte rádi tak všechno o něm naleznete na mích stránkách www.ericszmanda.blog.cz *1*
    a nemá přítelkyni.Je svobodnej :) a jezdí do Thajska pomáhat do vojenskejch táborů...jak já ho miluju *14*
    • Re: Mám o něm stránky..

      Myslim si, ze se dost vymika, pripada mi hodny a ze ma rozvinute socialni citeni, narozdil od svych mnohych kolegu, kteri znaji jen divoky mejdany, devky, drogy a chlast. *5*
      • Re: Re: Mám o něm stránky..

        mooc hezky receno!! *3* *4*
  • Erick je ůžasnej!

    Já ho upe žeru!!!na kriminálku se dívám jenom kvůli němu...je fakt nádhernej! *14* *14*
    • Re: Erick je ůžasnej!

      Tak to jsme na tom stejne holka.. *4*
  • Nejasnost

    Hele, nevíte jestli má přítelkyni? Ta Jorja se na něho na pár fotkách podezřele sápe. A taky jsem ho viděla s blonckou. *5*
    • Re: Nejasnost

      Hlupano! Muzi Lvi maji vytribeny vkus na zeny, potrebuji extra kousek.. to ona tedy rozhodne neni, navic se chova a vypada jako chlap!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit