Přejít na výpis diskuzí

Eva Dvořáčková

OSOBNOST 8.3.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děvče až dokážeš oslovit a zaujmout tolik lidí kolik dokázali Eva a Vašek tak pak můžeš kritizovat.Je mi sice 41 let ,ale rád si poslechnu jejich písničky a né jen jejich májí totiž v sobě něco od srdce a lásky ,což ty asi vůbec nevíš o čem je řeč ale to třeba pochopíš až ti bude víc.Evě a Vaškovi bych chtěl poděkovat a popřát mnoho dalších úspěchů a spokojených posluchačů .S láskou Radim
  • ty seš ale blbka
    *1* *15* *2*
  • Re: No horší už to bej nemůže!

    Milá, než začneš psát na netu tak se aspoň
    nauč ČESKÝ PRAVOPIS, toi prospěje, jinak
    si čék dělá akorát vostudu před světem.
    Já proti nim nic nemám,NAOPAK !!!! *9* *8*
  • Re: Re: Co je toto za bábu?

    Taky jsem nemohla uverit ze je mladsi nez moje mamka...tipla bych ji na "dobrejch petactyricet"..ale co..je jeji vec jak vypada,do toho bych se nevkladala...ale co pisete je urcite alespon zcasti pravda..
  • Re: Re: Re: Co je toto za bábu?

    a navíc jste neregistrovaný, bojíte se svího názoru? asi umíte jen svinit
  • Re: Re: Co je toto za bábu?

    někdo je bába někdo je dědek, jak kdo
  • Re: Co je toto za bábu?

    nikdo vás nenutí,aby jste je poslouchal, když se Vám nelíbí
  • Re: Vtip

    ty blbečku, oni oslovují starší generaci a jsou dobří. Nevím kam patříš ty. Nikdo tě nenutí aby jsi je poslouchal.
  • Jazyk český

    Něž někoho budu kritizovat, napřed si zametu před vlastním prahem. V tomto případě - naučím se psát bez pravopisných chyb. Je mi vás líto.
  • Re: Re: Co je toto za bábu?

    Komu kura,komu hus.Ja si veľmi rada vypočujem Evinu a Vaškovu hudbu.Nie každý dokáže počúvať hluk s nezmyselným textom. *3*
  • Re: Co je toto za bábu?

    Když jsem mojí manželce (nar. 1972) sdělil, že je o rok mladší než Eva Dvořáčková (dnes už Ševčíková) tak šla do kolena a řekla, že si snad dělám šprndály..
    Vždyť vypadá jak obtloustlá mamina středního věku (srovnejte její vizáž třeba s Madonnou, která je o 15 !!!! let starší). Ale nesrovnávejme jen se zahraničím, i naše zpěvačky narozené v 60.letech (Machálková aj.) vypadají mladší... Ono to asi patří k jejímu "IMAGE" protože se pohybuje mezi samými důchodci a lehce přitroublými. *3* *3* *3*
  • ????

    kolik jim je *7* *7*
  • naty-katen

    Vtip

    Víte proč jsou Eva a Vašek tak bohatý???............Protože senioři neumějí přepalovat cdéčka!
    *1* *15*
  • naty-katen

    No horší už to bej nemůže!

    Eva a Vašek............snad nejznámější dvojice v Čechách společně s Křemílkem a Mochomůrkou! Nechápu jag je někdo může poslouchat! Strašný............. *15* *1*
  • Co je toto za bábu?

    Jsem sice už starý dědek, ale ani já bych jí nechtěl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit