Přejít na výpis diskuzí

Eva Burešová

OSOBNOST 19.10.2012 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Evi, jsi moc skvělá herečka a zpěvačka.
    Moc se mi líbí jak hraješ Petru Horvátovou seriál Modrý Kod *14* a byla jsi úžasná v Česko Slovensko má talent!
    Lucka
  • Ahoj evi.dnes me mrzi ze jsem nekoukal na gympl. Jsi uzasna!!!!! A uplne super bylo jak jsi to nandala jarovi v talentu. Vzdy kdyz mi jemizerne poustim si tve pisnicky.dik zane standa.preji ti at ti to spiva a hraje
  • Ahoj evi strašně ráda jsem se díval analýzy gympl hlavně proto ze jsi tam hrála hlavně ty
    Přeju ti všechno nejlepši k narozeninám nejen za sebe ale i za všechny co se rádi koukali na gympl *14*
  • Evo mam te jako nejvetsi vzor.Hodis se k davidu granskemu. *14* *14*
  • Tak ještě jednou! *1* Mám pár otazek! Vyjdáš se ted´ někdy s ostatním členy gymplu? Jdete někdy třeba ven? Nebo si jen tak zajdete popovídat? Jednou jsem se podívala na tvoje vystoupení na Česko Slovensko má talent zrovna jsi tam zpívala písničku kterou si pak zpívala i v gymplu! *15* My slím si že ten tvůj hlas byl moc hezký *4* *3*
  • Jsi nejlepší zpěvačka at to bylo kdekoli Gympl, Česko-Slovensko má talent Atd. *3*
  • Evo jsi naprosto dokonalá,jsi můj vzor a ty si mi vnukla myšlenku stát se herečkou snad mi to vyjde *3* když jsem tě viděla a hlavně slyšela v československo má talent řekla sem si jenom wau ta je boží když si začala hrát v gymplu stal se gympl mojím oblíbeným seriálem.Vážně si můj největší vzor. *14*
  • Evo jsi moc hezká a nádherně zpívá *14* *14*
  • všechno nejlepší k svátku Evi
  • Ahoj Evi!!!Líb se m váš seriál gympl! Jen je škoda že jste ho zrušili!!! Skvěle jsi tam hrála a zpívala!! Fandili jsme vám (Renče a Danymu)proti Tereze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! přeje:majda a anča.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit