Přejít na výpis diskuzí

Eva Hurychová

OSOBNOST 24.6.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Evo si úžasná
  • Evi přeji Ti hodně štěstí,zdraví v osobním životě a k dnešním narozeninám všechno nejlepší!!!! *4*
  • narozeniny

    Milá Evo
    Všechno nejlepší k 60.narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví jak v
    v osobním životě tak i ve své
    profesi. *4* *4* *4* *4* *4*
  • Eva Hurychová

    Jsem ráda,že se Evina vrátila na výsluní.
    Je dobrá.Že ji tyranizoval její muž.Já
    se Jí ani nedivím.Udělala dobře.
    Jen tak dál!" Já příjdu".
  • jsem zklamana

    psala jsem ti uz pred tremi mesici odovedela jsi mi jednou ze se spolu spojime na osobnim emailu ale nic napis mi prosim jsem tvuj fanousek od roku 1983 chci si alespn emailovat diky zuzana ps. byli jsme spolu na becve i s honzou neckarem bylo tam spoustu lidi s karvine ja jsem od sumperka dik pa *9* *3* *3*
  • článek

    Přečetla jsem si kousek článku,nemůžu celý nedělá mi to dobře.Prošla jsme si podobnou trasu s drobnými rozdíly.Vyhrála jsem a děkuji že jste o tom napsala.Já jsem byla osočovaná,že si vše vymýšlím a nebo,že si za to můžu sama a to mě bolelo víc jak soužití s tyranem.Přeji klidný spokojený život.M
  • Dobrý den

    Dobrý den paní Hurychová, mám prosbu, mohla byste mi zaslat na moji mailovou adresu svoji adresu, ráda bych Vám poslala osobní dopis.
    Hodně zdraví a duševní pohodu Vám přeje Jitka
  • Statečná žena

    Právě jsem přes internet viděl 13. komnatu paní Evy Hurychové....
    Jsem z toho úplně vedle, snad proto, že i já jsem byl v dětství svědkem domácího násilí, kdy můj otec ubližoval matce, když ji mlátil, byla to pro mě obrovská beznaděj a právě 13. komnata mi vehnala slzy do očí. Ty vzpomínky jsou, bohužel, stále tak moc živé.... Moc si paní Hurychové vážím a chci jí vyjádřit svoji podporu. Je to statečná žena a moc ji přeji, aby byla v životě už jen a jen šťastná! Mám ji rád! Tomáš Slepánek, 28 let *4*
  • Spolužačka

    Ahoj Evo, moc mě překvapilo čím jsi zrovna Ty, při své rázné a cílevědomé povaze, prošla. Přeji Ti, aby ošklivé vzpomínky ustoupily a ve Tvém životě zase zvítězila houževnatost, která Tě vždy vedla k vytyčeným cílům. Přiznávám, že některým z nás se zdály být jako vzdušné zámky, ale Ty jsi to dokázala (kariera zpěvačky...)a jistě zase dokážeš. Držím palce a pro případ potřeby pomoci natahuji ruku!!! Alena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit