Přejít na výpis diskuzí

Eva Jeníčková

OSOBNOST 29.5.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zpívající detektiv

    Někde jsem slyšela , že dělala zpívající a taneční křoví ve filmu s Robertem Downey jr - Zpívající detektiv. Podle mě je to ona, jdou po chodbě a ona se o něho opírá a má v ruce nůž. Nevíte někdo něco určitého? Docela by mě to zajímalo, jestli se v tom filmu opravdu vyskytuje. Tedy vedle božského Roberta.
  • Domov

    Preji,natankuj zivotni energiji,smej se s tym kdo te ma rad. *14*
  • Co děláš v ČR?!!!

    To by mě opravdu zajímalo, na co si ta ... hraje!!! Jestli trvá na svém jméně v cizím nářečím, tak ať si tam TÁHNE! *16* Co tady vůbec dělá? Hollywood vyhořel nebo co? Nesnáším tu reklamu jak tvrdí, že byla holka opravdu krev a mlíko! KDE?!!! *7* Rozhodně jí to tam slušelo víc jak teď. FUJ, FUJ, FUJ! *9*
    • Re: Co děláš v ČR?!!!

      To by mě teda taky zajímalo na co si hraje *4* .Přitom na "začátku" svojí "hvězdný kariéry" dělala tancující křoví v pohídce Což takhle svatba princi.Ale tím se asi nejspíš nechlubí *1*
      • sandy.velson

        Re: Re: Co děláš v ČR?!!!

        Hej holky,přestaňte být hnusné,nějak začít musela.Je taky jen člověk a na jméně nezáleží.Já ji znám a je to moc fajná ženská a vaše pitomé hemzy si nezaslouží!!!
  • otázka

    evo nehraješ náhodou v brodwyských amerických kočkách na tancování se přeme i doma tak jestli ano děkuji za odpověd *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit