Přejít na výpis diskuzí

Eva Josefíková

OSOBNOST 3.5.2009 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, Eva je ůžasná herečka. Moc rád se na ní dívám. Je moc mladá a krásná. Možná bude časem lepší než paní Šafránková. Přeju vám moc síly do toho herectví. *14* *3*
  • Eva je skvělá herečka a myslím, že je čím dál víc lepší...třeba film Probudím se včera je úžasnej, nebo pohádka Čertova nevěsta...takže ona bude jednou určitě slavná :)
  • Film Donšajni - úžasný zážitek, umocněný třemi třešinkami na dortu můj nejoblíbenější režisér má nejmilejší a nejúžasnější herečka herečka Eva Josefíková a můj skvělý kamarád z Val.Meziříčí Honza Mikušek. Má duše plesá a srdce tleská. ;-)
  • Eva Josefíková pořád chodí s Jirkou Mádlem?
    • Jasně! Patří k sobě
  • Evička je nádherná, úžasná a velice talentovaná mladá herečka!! Moc ráda na ni koukám!;)
  • Taková malá filmová nabídka

    Ahoj Evo,
    jsem Martina Šviráková, studuji ve Zlíně fakultu multimediálních komunikací - obor režie scenáristika a chtěla bych ti nabídnout roli ve svém filmu. Kontakt na tebe jsem získala dlouhou cestou přes profesorku literatury a následně přes pana Nemravu. Je to role dalo by se říct psaná tobě na tělo, viděla jsem tě totiž na několika recitačních soutěžích, kde jsem se taky účastnila a vždycky se mi strašně tvé výstupy líbily. Nevím, jestli se vůbec na těchto stránkách vyskytuješ, ale pokud ano a nabídka tě zaujme, můžeš mě kontaktovat na email: m.svirakova@seznam.cz Poslala bych ti scénář a pak by záleželo na tvém rozhodnutí. Děkuji a fandím ti v Národním. Martina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit