Přejít na výpis diskuzí

Eva Machourková

OSOBNOST 23.7.2009 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zde jde vidět přírodní úkaz. Při pohledu na Evičku ani není moznévěřit jejímu věku. Super kočka jak se patří
  • Krásná-milá

    Narozena 12.7.1964 - gratulace *3*
  • Dostalo se mi k uchu, že jste Krajanka . Tedy , že pocházíte z Hodonína . Je to pravda ?
  • nojo

    bývalá Bretschneiderová
    • Zkuste psát její půdvodní (asi dívčí) příjmení se dvěma "tt" Brettschneiderová. V televizi působí mile, mladě a sympaticky, ale profilová fotka v záhlaví článku je nemilosrdná - koresponduje se skutečným věkem moderátorky.
      Kromě soutěží hrála v r. 1976 nějakou jistě dětskou roli v TV filmu Jenůfa (ano, podle G. Preissové; Kostelničku hrála Dana Medřická). Nevíte někdo o jakou roli šlo?
  • Eva je půvabná,krásná,televizní sluníčko.Myslím,že by se uplatnila v nějaké roli u filmu.Je narozena 12.července 1964. *14*
  • Zrovna sedím ve studiu azkvizu a musím říci, že je to neskutečně půvabná a milá zena. Věděl jsem, že ji bude více, ale typnul bych ji dle vzhledu tak na 30.
    • zrovna se dívám kolik má let a typovala jsem cca 58 let. má hodně vrásek
  • Eva

    Velice sympatická milá a skromná. *4*
  • Proč jste p. Machourkova v A Z kvízu neobjektivní?
  • Rád pozerám súťaž AZ-kvíz,je to jedna z najlepších súťaží ktoré bežia v TV a pani Machourková je obzvlášť sympatická žena s príjemným prejavom
  • Sleduji AZ kvíz už mnoho let a vždy se těším na moderování Evy Machourkové. Je radost ji poslouchat a ještě větší se na ní dívat. Neskutečně jí to vždy sluší, ale např. včera 3.2.2020 měla úžasné šaty, nevěděl jsem kam se mám dříve dívat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit