Přejít na výpis diskuzí

Eva Máziková

OSOBNOST 21.1.2010 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čápi s mákem

    To,co předvedla Eva Mázíková v pořadu Čápi s mákem, bylo tak neuvěřilelně trapné,Musím říct, že po shlédnutí dvou zástupkyň ze Slovenska, Evy a podnikatelky Nory,obě jsem viděla poprvé v životě až v tom pořadu, tak jsem hrdá na to, že jsem Češka.Jediná Zuzka měla úroveň dámy. I když Bartošová byla nemožná, přesto výspup Mázikové ať vypadne od stolu,bylo hodno ženské čtvrté cenové...Divím se Bartošové,si to nechala líbit.Musím říct,že mládí bylo tentokrát na vyšší úrovni.Agáta i Zuzana byly velmi příjemné a dalo se na ně koukat,což se o Mázikové říct nedalo.Při jejím ječení normální člověk musel vypínat zvuk.A nad věcí určitě nebyla,tak jak to tvrdila,vyrované ženy se poněkud chovají jinak.A temperament s tímto výstupem nemá nic společného. To je spíš hysterie.
    • Re: čápi s mákem

      naprostý souhlas !
      obě "němky" byly ubohé
  • Co z ní zvostalo?

    *3* Bohužel - co dřív u ní byvalo přirozené, je dnes afektované a směšné a nepřirozené.
    • Re: Co z ní zvostalo?

      Extrémě afektovaná žena,alespon tak působí. *3*
      • Re: Re: Co z ní zvostalo?

        suhlasim extréme afektovaná žena *13*
  • elll

    iná žena :-)

    Výborná zpěvačka,energická a razantní žena, prostě supr..iná žena *3* *4*
    • Re: iná žena :-)

      je to pravda,spociatku sa zdalo,ze afektuje,ale to nie je pravda.Zavidim jeje chut do zivota.Je zivym dokazom toho,ze kazdy je strojcom vlastneho stastia *3*
  • Moc si najít píseň Eva Mazikovoy - Credo (1972). Kdo ví. Kde najít. zpráva: boris5001@yandex.ru
  • Všetko najlepšie Evička
  • ja ju mám rada a nech si každý hovorí čo chce !! *14*
  • Je obdivuhodná a statečná, máme ji rádi
  • capoviny

    Tento porad byl velice zajimavy z hlediska zabavy. Urcite nebyla nuda. Sestava byla opravdu zajimava "celebrity" kazda jina. A tak jsme se bavili. Eva se me docela libila jejim smyslem pro humor a temperamentem ackoliv to co rekla Ivete to bylo drsne to se docela ponizila.. Ze Iveta je dusevne nemocna vi snad kazdy, ale drzela se to ji chvalim i kdyz jsem si myslela ze se zhrouti po boku Evy... Naopak Dolly tak ta je jasna takova umela panna ktera se chehotala jak pominuta...No ale kazdopadne by se melo tocit dale at je zabava ....Jo a co to byla za husa ta prvni?? Tak to byl zahul!!!! *3* *15* *5* *5*
    • gagagirl

      Re: capoviny

      Ahoj ! Ta první byla Nora Mojsejová (známá podnikatelka) . Eva se mi nelíbila . Nora je inteligentní , kdyby nebyla tak není tam kde je !!! Je bohatá nejen z hlediska peněz ale i svým duchem . Já být na místě Dolly tak se taky směju , to co předvedla Iveta ( to divadlo ) , ale Eva byla horší . Naschvál Ivetu ponižovala , ale přitom ponížila jen sebe . *4* Neber to jako urážku , tohle je prostě můj názor )
  • Vůbec nic o ní nevím, znám jí pouze ze dvou talk show. Mě teda naprosto odzbrojilo, že ženská v jejím věku má tak úžasnou energii, to mě dostala.. Že vypadá skvěle, k tomu si určitě dopomáhá plastikama, o tom žádná, ale tu energii jí může závidět kdejaká dvacítka... Pokud je taková pořád, hrozně rád bych si s ní popovídal *15*
  • Když jsem tuto dámu viděla v soutěžní hře Farma II., tak bych řekla, že to co předvedla bylo velmi trapné a docela mě to nudilo. Huba ji jela až z ní mě začala bolet hlava.
    • Máš úplnou pravdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit